Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mire számíthatok a meddőségibe...

Mire számíthatok a meddőségibe ha a Clostyval csak 1-1 pete érett meg a 3. kúrában pedig egy sem?

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 15:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hormonokat néztek már?
2011. dec. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
mennyi closty.t szedtél,mert nekem is csak 1-1érett.Azért küldtek a meddőségiben mert a 3.ciklusban nem érett egy sem?hormonokat nézték már?
2011. dec. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Korábban már jártunk meddőségibe ,mert csak 1 petevezetékem van és nehezen jött össze a baba ! Volt akkor inszem is de úgy sem sikerült ,mert volt egy miómám is .. ! A műtét után 4 hónapra sikerült spontán teherbe esnem de ennek már több mint 3 éve ! Szeretnénk tesót de nehezen jön össze ! A hormonok jók ,legalábbis amit a nődoki csináltatott kivéve a 3. Clostys hónapban 7.34 volt a progresteron ... ! Ez kevés ! És peteérése sem volt ebbe a hónapba !
2011. dec. 8. 21:51
 4/13 A kérdező kommentje:
5 napig 2 szemet !
2011. dec. 8. 21:51
 5/13 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Lombikhoz erősebb hormonokat adnak, mint a closti, jó eséllyel több tüsződ lesz tőlük. Viszont nem ártana megnézetni magad endodokival, mert a peteérést erősen befolyásolhatja az inzulin rezisztencia, sőt a megtapadást is. Egy vérvétel az egész, viszont ha ezzel van baj, a kezeléssel sokkal jobbak a babásodás esélyei.

2011. dec. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Szia Manka !


Már leveleztem veled párszor :)

Ezt mit jelent amit írtál ? A meddőségibe néznek ilyen vért vagy nekem kell mennem endodokihoz ?

2011. dec. 10. 21:34
 7/13 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Én a mens mentisbe járok az IR-t kezeltetni. A két doki nagyon szépen összedolgozik. :-)

De más meddőségi kezelésen részt vevő nők is járnak oda, szóval szerintem akinek a Kaáli kéri a terheléses vérvételt, az keres egy endodokit, és viszi a leletet, ahogy én is. A Kaáli laborjában szerintem nem csinálják, de lehet olyan meddőségi központ, ahol igen. Mindenesetre jó, ha az ember elébe megy a dolgoknak.:-)

2011. dec. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
DE ez tulajdonképpen cukorbaj ? Vagy mi ?
2011. dec. 11. 13:01
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi utána néztem .. A cukrom teljesen jó ,majdnem alacsony is ...
2011. dec. 11. 14:06
 10/13 Manka68 ***** válasza:

Szia!

A cukrom nekem is jó...

De az inzulinom magas. Így kezdődik a cukorbetegség is. Sajnos a teherbeesést már abban a fázisban is befolyásolja, amikor a cukorértékek jók, de csak azon az áron, hogy az inzulin szint már magas. :-( Ezért nem elég csak a cukrot nézetni.

2011. dec. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!