Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon mitől lehet? 9 napja...

Vajon mitől lehet? 9 napja késik a menstruációm, már több tesztet is csináltam, mind - lett. Terhességre utaló tünetek vannak. Reggel csináltam ov tesztet is, - lett. Eddig mindig rendszeresek voltak a ciklusim 28-29 naposak.

Figyelt kérdés
Peteérésem is volt a mult hónapban, ov. Teszt szerint. Januárban, amikor terhes lettem-sajnos 7 hetesen elveszítettűk:- (, az elmaradt mensi másnapján már halvány + volt a teszt! Mi a véleményetek? Tapasztaltatok már hasonlót?
2009. máj. 16. 07:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

vezetsz görbét?

sajnálom, hogy a múltkor nem sikerült!

én már a 40. ciklusnapon tartok és tegnap én is negatívat teszteltem... nem értem!

2009. máj. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom, ez most elég gyakori lett. Tüneteim nekem is vannak, de én még csak a 11. napon vagyok peteérés után, tegnap előtt negatív lett.

Lehet, hogy nagyon ideges vagy, vagy annyira babáznál, hogy álterhességet jelez a szervezeted. (Sajnos van ilyen, remélem, nálam sem ez van!) Drukkolok, hogy + legyen, írd meg a választ. Menj nődokihoz, csak tud mondani valami okosat...

2009. máj. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
mennem kell dolgozni, du megnézem a válaszodat
2009. máj. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! én is ma reggel teszteltem negatívat,igaz csak 3 nap késéssel!Remélem a következő pozitív lesz.Drukkolok neked!
2009. máj. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Görbét nem vezetek, ov tesztet szoktam csinálni.


Nem érzem, úgy, hogy az nagyon akarás miatt bebeszélném magamnak a tüneteket, de nem lehet tudni....


Orvoshoz majd csak pénteken megyek, addigra van időpontom, ha előbb nem derül ki, Ő talán tud magyarázatot adni!


Köszönöm a kedves válaszokat, kivánom nektek, hogy teszteljetek + - at!:-)))

2009. máj. 16. 08:58
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem is negatív két nap késéssel... viszont nekem annyira zavaros volt a hónapom, hogy lehet, hogy pé-m sem volt. én már nem találgatok, majd egy hét múlva megint tesztelek, ha addig nem jelentkezik.
2009. máj. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

kérdező! mindenképpen írd itt meg hogy mit mondott az orvos!

Minden jót!

2009. máj. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ma reggelre megjött!

A következő hónapunk remélhetőleg sikeres lesz......

2009. máj. 17. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!