Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ferfiak is olvassak ezt az...

Ferfiak is olvassak ezt az oldalt? Ha igen, megmagyarazna nekem vki, h ha egy ffi nem akar meg gyereket, es term tudja, h a parja nem szedi a fogam. Gatlot, akkor miert nem huz ovszert, vagy legalabb figyel oda jobban, h kihuzza idoben?

Figyelt kérdés
en nagyon szeretnek mar babat, de soha nem trukkoznem meg paromat, viszont aggodom, h ha hiba csuszna a rendszerbe, akkor vajon hogyan reagalna. mert akkor en biztos, h meg akarnam tartani.
2009. máj. 16. 14:04
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

koszonom, aranyosak vagytok nagyon. de kozben ugy dontottem, h huvelygyurut fogok hasznalni, mert attol nem faj a fejem, es az mindig ott van, tehat nem lelombozo, mint a pesszarium, h akkor rakod be, amikor tudod, h sex lesz. jobb szeretjuk az egymasnak esos, szenvedelyes akciokat.

meg is beszeltem vele, h ez lesz, es grimaszolt, h azt nem szereti. kerdeztem, h akkor mit szeret? a gumit? de akkor hasznaljuk! de azt meg kevesbe dijazta, uh abban maradtunk, h igy vedekezunk.

aztan majd abbahagyom, amikor anyagilag meg szilardabb talajra lepunk, talan akkor mar o is nyugodtabb lesz, es lehet majd beszelni vele errol a temarol...


egyebkent ha valaha is osszehazasodunk, akkor azert kerne meg a kezemet, h engem boldogga tegyen, mert tudja, h nekem nagyon fontos az, h felvehessem a nevet, es hogy a csalad es baratok elott orok huseget fogadjunk egymasnak...mostmar tudja, mert eloszor azt mondta, h nem egy papir fog minket osszetartani, hanem ha egymasnak vagyunk teremtve, akkor tuzon-vizen kitartunk egymas mellett :)

2009. máj. 17. 10:41
 12/13 anonim ***** válasza:

figyelj, az én férjemet sem foglalkoztatja különösen a gyermektéma, nem igen beszél róla, engem meghallgat, ha beszélgetünk róla, neki is vannak ötletei, tervei, hogy mit hogyan kéne berendezni, hogyan kellene nevelni. MIkor teherbe estem, én akartam terhes lenni, de mikor elvetéltem, úgy sírt, mint egy gyermek. Pár hete, mikor minden orvosi vizsgálatom megvolt már, és azt mondta az orvos, hogy végre próbálkozhatunk, eldöntötte, hogy most mégsem kellene a gyerek, mert nem lenne miből fenntartanunk. Napokig bőgtem utána. Két hét múlva belémélvezett, azóta is. Most akkor akar gyermeket vagy sem?


Szerintem a tiéd sem tudja eldönteni, de valószínűnek tartom, hogy örülne neki, ha mégis állapotos maradnál.


Mikor ez az egész hercehurca volt a gyermeknemzés körül nálunk, na akkor döntöttem el, hogy soha nem fogom megérteni a férfiakat.

2009. máj. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok. Az én párom is hasonlóan vélekedett a házasságról, meg arról, hogy nem csak a papír köt össze két embert...Fél év együttlét után megkérte a kezem:)


Ennek már hat éve, és azóta is örülünk, hogy egymásra találtunk

2009. máj. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!