Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki aki ért az ovu tezsthez...

Valaki aki ért az ovu tezsthez meg az ovus fájdalomhoz megmagyarázná? Segítene aki ért hozzá?

Figyelt kérdés

szóval : 28 napos a ciklusom, és érzem mikor közép időn vagyok, most is igy volt majd csináltam szombaton egy tesztet ami nega lett ez ok, mert 2 3 4 ére irta a ciklus.hu is hogy vigyázat, na már most kedden 2 án már pozi volt a teszt és fájt is a petefészkem mint a nyavaja, tehát ez is ok, majd ma pénteken próba ként hogy ma már ugyis nega lesz csináltam még egyet, de erre pozi lett, most akkor mi van?

mi fáj az ovulálás vagy ha kiszabadul a pete?


2011. aug. 5. 15:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A fájdalom általában a tüszőrepedést kiséri. És miután megérett a pete, 24 órán belül szabadul ki, vagyis a fájdalom jó hírmondó.
2011. aug. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

két napig éreztem mondhatni akkor ilyen nehezen reped meg tüszikém ? vagy nagy volt?vagy mi? meg hogy ma még erősebb volt az ovu tesztem mint kedden, akkor ma akció?

de köszönöm a választ

2011. aug. 5. 16:30
 3/13 anonim ***** válasza:

hát lehet, hogy kedden csak próbálkozott a szervezeted és mostanában lesz ovud

de az lenne a legbiztosabb, ha mellette hőmérőznél is, mert így csak találgatni lehet

ovuteszt + hőmérőzés = elég pontosan belőhető az ovu

2011. aug. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mostmár végképp nem értem, most csináltam még egy ovu tesztet és mostmár tényleg negatívnak kellene lennie, erre még erőssebb mint eddig, hihetetlen. most akkor mi van? 18 napja menstruáltam, mondanátok valamit?
2011. aug. 7. 08:35
 5/13 anonim ***** válasza:

nem lehet, hogy terhes vagy? sokszor az ovutesztet használják a terhestetszt előtti jóslótesztként (mondjuk nekem nem vált be, mert akkor is pozit mutatott, amikor babát vártam, és akkor is,a mikor nem, de sokaknál jelzi a babát)

én ellőnék egy terhességi tesztet

2011. aug. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez nekem is eszembe jutott :) de viszont még korai nem? és baromi erős a teszten a t csin, de tegnap előtt is ugyan ilyen erős volt, 4 napog már csak nem ovulálok ráadásul kedd szerda és még csütörtök éreztem a petefészkeim, viszont még csak ahogy irtam a 18. napon vagyok mármint mesitől, bár egyszer mikor menstruáltam akkor élvezett bennem a párom a 3. napon, (ne hurrogjatok: megvan az oka mert hogy akkor biztosabb hogy nem leszek terhes azért van csak olyankor teljes sex) ugyan ugy fájt a hasam mikor menstruáltam mint amikor én szerintem ovuláltam, szóval tényleg nem értem, ja és direkt csináltam ovu tesztet a 10. napon és az nega lett.
2011. aug. 7. 09:53
 7/13 A kérdező kommentje:
ja és még most is szurkálodik a petefészkemnél.
2011. aug. 7. 10:00
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem töltenéd fel a képeket róluk? Lehet, hogy eddig nem is voltak pozitívak az ovu tesztek, ugyanis általában mindig két csík van rajta. Akkor pozi, ha a tesztvonal erősebb, mint a kontrollcsík.

Ha látnánk a teszteket, tudnánk segíteni!

2011. aug. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Egyszer tettem fel hasonló kérdést, és az egyik kedves válaszoló megosztotta velem az ő sorozatát. Íme:

[link]

2011. aug. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
igen ezt láttammost nem tudom feltölteni de tuti hogy poz, kb olyan erős van 2.db mint neki az utolsó. csak 3vagy négy nap külömbséggel, viszont ma megcsináltam egy hcg tesztet és ott a csik de inkább azt mondom hogy az száradási csik, mert eléggé hihetetlen lenne ha az igazi lenne.
2011. aug. 8. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!