Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalat? Tudom, hogy a...

Veca75 kérdése:

Tapasztalat? Tudom, hogy a teszt számít, volt-e valaki így.

Figyelt kérdés
A 22-ik napon vagyok,15re nem várom.Érezhetek-e enyhe hányingert? valamint ma vettem észre hogy mindkét császárom ,és az epeműtétem hege színe megváltozott,és kicsit kidudorodik...??jelezhet babát?
2011. dec. 11. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor MINDENT érezhetsz, láthatsz, tapasztalhatsz, ami a babát hivatott jelezni.

15-én, vagy inkább 16-án, ha késni fog, a teszt ki fogja mutatni.

2011. dec. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A hányinger nálam kicsit később jelentkezett, de a szagokra való érzékenység és az émelygés bizony mind háromszor már az esedékes menstruáció előtt.

Bár nekem még egyéb "tünetem " is volt, így én teszteltem is. (pozitívat)

Elvileg a valódi tüneteket már a megemelkedett hormonszint okozza, ezért pozitív is már ilyenkor, ha baba van.

2011. dec. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is 15-re nem várom, csak én a 24.napon vagyok. Épp ma kezdtem émelyegni, de szerintem én már nagyon izgulok, azért van:-) A hegem nekem is fáj!És ami érdekes, hogy az előző terhességemnél is fájt a császáros hegem, csak arra nem emlékszem, hogy mikor kezdődött.

Hát, szerintem lehet baba is, de tényleg ilyenkor még nem lehet tudni. Melleid nem fájnak?

2011. dec. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megvárom a 15-ét :) én is azt olvastam,ha a beágyazódás utáni napokban már érezhetőek a tünetek,mert elkezd temelődni a hcg...Mindkét terhességem más volt,ezért nem tudok viszonyítani.
2011. dec. 11. 12:02
 5/5 A kérdező kommentje:
De igen a cickóim is feszülnek,de nekem az mensi elött is szokott....lassan másznak a napok:)
2011. dec. 11. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!