Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Véleményeteket szeretném...

Véleményeteket szeretném kérni! Ma voltam nőgyógyásznál és nem volt szívhang! Kb 8hetes lehetek vagy kevesebb?

Figyelt kérdés

Október 17-én volt meg utoljára de nekem rendszertelen a menszeszem.Szombaton reggel kezdődtek a rosszul léteim és minden nap hányinger,szédülés,fáradékonyság van!Hétfőn csináltam tesztet egyet reggel és délelőtt megint egyet és mind a 2pozitív volt!Tegnap még egyet csináltam az is pozitív lett!Ma voltam nőgyógyásznál ahol az uh az alábbiakat adta:

Uterusban 22.4mm-es petezsák,szikhólyag,embriócsomó látható.Szívműködés még nem ítélhető meg!Diagnózisnak azt írta:fenyegető vetélés!Január 4.-én kell menjek uh-ra!Szerintetek megmarad a baba?Vagy lehet még szívhangja?Válaszokat előre is köszönöm!


2011. dec. 14. 17:45
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:

Jaj szegény, nem irigyellek. :(

Kitartás, szorítok neked!

2011. dec. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
5-6 hetes lehetsz inkább, és a szív kb. a 6. héten kezd beindulni...
2011. dec. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
Ennyi idős magzattal a vetélés már sok vérzéssel,, és hasi görccsel jár, amíg nem vérzel ne aggódj.
2011. dec. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Én nem várnék addig elmennék a helyedben egy hét múlva akkorra tuti kell szívhangnak lennie.Majd írd meg mi újság veled sok szerencsét :)
2011. dec. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
Menj el másik dokihoz is szerintem. Lehet, hogy nem látta a doki, de mégis van. Sokszor figyelmetlenek ám... :( szurkolok, hogy minden rendben legyen és július végén karodban tarthasd a kisbabád.
2011. dec. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
40%

5-6 hetes,miért?

Ahogy én számoltam okt.17-től 8 hetes lehet.És ott már kéne szívhangnak lennie,meg nem embriócsomónak.Bocsi nem elkeseríteni akarlak,azért a helyedben én is elmennék egy másik dokihoz.Majd írd meg mi volt.

2011. dec. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
0%
Kb. 6 hetes vagy, ha október 17.-én volt az utolsó menstruációd első napja. Nem mindenkinél van még ilyenkor szívhang. Én azt javaslom, hogy kérj időpontot egy másik orvoshoz, akár már a jövő hétre. Majd írj, hogy mi volt!
2011. dec. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
0%
Azért 5-6 hetes. mert az utolsó menzesz első napjához hozzá kell adni két hetet (az orvosok így számolják a peteérést, 28 napos ciklusnál a ciklus közepén van általában peteérés) és onnantól kell számolni a heteket.
2011. dec. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
51%
Jaj bocs rosszul írtam 6+2 tehát 8 hetes, de valójában 6 hete lakik odabent valaki.
2011. dec. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

kedves utolsó, ha így számolsz 4 hetesen már van szívhang. Utolsó menstruáicó első számított 6. hét végén indul el a szívműködés:

[link]

Azonban simán lehet, hogy a kérdezőnek nem szabályosak a ciklusai, ahogy írja is és így később volt peteérése. Ha a baba 5-6 hetes, azaz a fogantatástól 3-4 hét telt el, úgy még simán nincs szívhang!


Kedves kérdező: szedj vitamint és nyugi :)

Szurkolok Neked!

2011. dec. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!