Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés UTÁN akár 1-2 nappal...

Peteérés UTÁN akár 1-2 nappal is lehet hasszúrkálás?

Figyelt kérdés

Vagy akkor ezek szerint még nem zajlott le a peteérésem?

Hétfőn és szerdán volt tojásfehérjés nyák, de még tegnap is éreztem hasfájást.


2011. dec. 16. 08:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem biztos, hogy megvolt az ovud. Legalábbis nekem utána már nem szokott fájni.
2011. dec. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Bocs az off-ért, de ezt mintha én kérdeztem volna.

Hétfő óta fáj a hasam, a hőm ma ugrott meg, de még mindig fáj. Félek, hogy ebben a hónapban is lekéssük az ovut, holnap jön meg a párom.

2011. dec. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi!


Kedves utolsó, drukkolok neked!

Én a 12. napon vagyok ma, de első babám is a 10. napon fogant, pedig mindig 28-30 napos a ciklusom, szóval abszolút nem tudom, mikor lehet valójában a pé.

Hőgörbét nem vezetek, sajnos nem tudom megoldani, hogy mindig ugyanakkor ébredjek...

2011. dec. 16. 10:10
 4/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, szerintem nekem ma van, úgyhogy ezt megint lekéstük, már 6. hónapja.

Sosincs itthon a párom mikor kellene.

A holnap meg már késő lesz.

2011. dec. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Sajnálom.:(

De esetleg még holnap rögtön, ahogy hazaér...:)


Még egy tipp, de ez lehet, hogy csak az én esetem: az első babámmal amikor teherbe estem, abszolút nem is gondoltunk még a pé közeledtére (amúgy beírogattam a naptárba, hogy mikor kellene akcióznunk, nem bíztam ám a véletlenre...:), szóval épp hogy elmúlt a mensim, ezt megünnepeltük egy kis görbe estével, amikor is párom "tesztelte", hogy hányszor tud...khm...boldoggá tenni engem...

4x sikerült egymás után, na nem 5 perces különbséggel..., de totál kész voltam - utána voltunk együtt, és a későbbi UH szerint nem sokkal ezután fogant a baba, abszolút nem középidőben.

A mai napig úgy gondolom: a sok orgazmus kiváltott egy spontán pé-t.


Esetleg egy próbát megér nálatok is, amikor MÉG itthon van a párod!;)

2011. dec. 16. 14:08
 6/11 anonim ***** válasza:

Köszi aranyos vagy, de délelőtt ér haza, és ha hajnalban volt ovum, akkor már mindegy, nem akarom erőltetni.

Egyébként már van kettő drágám, tehát nem fogok befordulni, csak annyira szerettem volna még egyet, lassan kifutok az időből. :S

( A párom kamion sofőr, sajna mindig pont rosszkor van itthon :( )

2011. dec. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, most hívtam telefonon a páromat, közöltem vele, hogy lecsúsztuk megint. Nagyon mérges, mert egyik gyereknél sem görcsöltem ennyire, szinte azonnal jöttek. Azt mondja Ő is, úgyis akkor jön, mikor jönni akar.
2011. dec. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Tudom milyen érzés, akkor is, ha már vannak gyerekeid..

Nem lehet így könnyű, de jönni fog az a 3. tündérke is - csak rá egy kicsit most többet kell várnod.:)

2011. dec. 16. 16:24
 9/11 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy, nem is az a baj, hanem, hogy lassan kifutok az időből...:(
2011. dec. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező, utolsó vagyok, ha erre jársz, jelentem sikerült pozit tesztelnem 27-én!

Veled mi a helyzet?

2012. jan. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!