Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés UTÁN akár 1-2 nappal...

Peteérés UTÁN akár 1-2 nappal is lehet hasszúrkálás?

Figyelt kérdés

Vagy akkor ezek szerint még nem zajlott le a peteérésem?

Hétfőn és szerdán volt tojásfehérjés nyák, de még tegnap is éreztem hasfájást.


2011. dec. 16. 08:01
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nagyon gratulálok, és örülök nektek!!!:) No lám, elég egyetlen jól időzített együttlét is, és már ott is van az a pocaklakó.:)


Nekem megjött... De az is igaz, hogy mi "védekeztünk", megszakításos módszerrel, tehát valahol talán bennünk volt, hogy nem bánnánk, ha érkezne egy kistesó.

Egész hónapban terhesnek éreztem magam, ez a téma foglalkoztatott.

Azóta annyi változott, hogy átbeszéltük a dolgot, és rájöttünk: nem vállalhatunk már 2.-at. Picike a gyerekszoba, nem zsúfolhatok be oda 2 gyereket, főleg, ha külön neműek lennének. Ez a helyzet nem is fog változni az elkövetkezendő 10 (vagy több) évben, én pedig már nem vagyok mai csirke, ha akarnánk, akkor most kellene vállalni 2-at, de ilyen bizonytalanra inkább nem.


De örülök és egyben irigykedek is minden pozi tesztes hírre!!:) Sok boldogságot nektek!:)

2012. jan. 4. 07:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!