Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » De jó lenne a páromat megajánd...

De jó lenne a páromat megajándékozni egy kisbabával . Olyan sokunknak nem sikerül pedig biztos vagyok benne, hogy akik itt vagyunk ezen az oldalon azok mindent megadnának a picinek szeretetet meg mindent . Ki mióta próbálkozik?

Figyelt kérdés
És Miket próbáltatok, ahoz hogy sikerüljön a baba?
2011. dec. 16. 14:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Fel a fejjel lányok! :)

13 év,7 lombik után spontán lettem terhes(már 18 hónapos a lányom)....csodák mindig vannak!És kívánom Nektek, hogy minél hamarabb jöjjön el hozzátok is a csoda!!!Boldog Ünnepet Mindenkinek!!!

2011. dec. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nekem az első fiam első kérésre beköltözött, a pici egy év után. De egy nagyon jó barátnőm 7 év, 2 inszem, és 3 sikertelen lombik után spontán lett terhes. :D Nála ez nem csak csoda (persze az is ;)), ő interneten időt nem kémélve kutatott, cikkeket fordított, meg orvosi lapokat olvasott, és saját maga jött rá, mi a baja, és magát is tette rendbe. Most a második babájával 6 hetes, akire már "csak 10 hónapot kellett várniuk. :D
2011. dec. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Mi lassan 4 éve és most derült ki mi lehet a gond úgyhogy most nagyon reménykedem 19-re nem várom! Kedves előző megkérdezhetem h mi volt a barátnőd baja?
2011. dec. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nálunk 10 év után kopogtatott a gólya,spontán jött össze.A testvére 3 év után.
2011. dec. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

10 év? 13 év? Le a kalappal előttetek. Bár az ember mindenre képes, hogy egy csodát tartson a kezében. 2 év és egy idegösszeomlás után teszteltem pozitívat. Dokihoz nem akartam menni, úgy éreztem nem tudnám végig csinálni, így is eléggé megviselt. Aztán úgy döntöttem nem foglalkozom a "témával", melóztam, túlóráztam, buliztunk a férjemmel nagyon sokat, új hobbim lett, amire rengeteg időt fordítottam. Már fel sem tűnt az egyik hónapban, hogy nem jött meg.

SOk erőt, kitartást kívánok Nektek.

2011. dec. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szia.Ez a 17. hónapunk és a 3. clostys hónapom.Ha január elején megint megjön akkor laparoszkópos műtétem lesz:(
2011. dec. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

3. válaszoló vagyok ma teszteltem egy walentin 10-es érzékenységűvel és nézzétek! :)


[link]



[link]



Szurkolok mindenkinek!!!!!!

2011. dec. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
tegnap 19.27-es vagyok ez egyértelműen pozitív!!!!!!!!Gratulálok!De szerencsés vagy h nem kellett olyan sokat várnod.Most nagyon irigykedek:))Mikor kellett volna megjönnie volt valami előjeled??
2011. dec. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Köszi!

19.-én nem fog megjönni :)

Kicsit félek mert 2 hónapja is volt pozi tesztem de akkor megjött 7 nap késéssel...

Mondjuk ez sokkal erősebb pozi mint az volt.

Tünetem annyi h sűrűn pisilek, meg feszítő érzést éreztem a méhemnél 2 napja.

Remélem most nem lesz semmi gond :)

Remélem mindenkinek rövidesen sikerül pozit tesztelnie!!!

2011. dec. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!