Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pcos vagyok lassan egy éve,...

Pcos vagyok lassan egy éve, pcosan mik a terhesség jelei?

Figyelt kérdés

Egy éve megállapították nálam a pco-t,az orvosom írt fel diane 35-öt de nem tudtam szedni, mert iszonyú hányingerem volt tőle, 3 hónapig premens tablettát szedtem,ettől az első havi adag után barnás vérzés jelentkezett márciusban.

Most egy hónap szünetet kell tartanom míg a második 3hónapot el nem kezdem.

1 hete elkezdett fájni a mellem(mindkettő) és a bimbóim is nagyon érzékenyek,voltam az orvosomhoz és uh-n látott 8mm-es méhnyálkahártyát,azt mondta az is lehet hogy megjön.Közben férjemmel próbálkoztunk hátha most összejönne a baba,4 napja voltunk együtt.a hasam fájdogál a mellem is de nem nagyon akar megjönni.Szerintetek van esélyem a babára?Köszönöm a válaszokat előre is.


2009. máj. 18. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
szerintem van esély,de én még ma belehúznák a helyetekben:))))))))
2009. máj. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!!!Akkor szerinted van esély?

Hallgatok rád, délután belehúzunk :-)

Ja és a hőm 37,2 már 2 napja.

2009. máj. 18. 12:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ha a hő fent van, akkor már nem sok esély van a fogantatásra... szóval a 4 nappal ezelőtti lehet inkább esélyes :)
2009. máj. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ok.Köszönöm hogy válaszolsz.

Neked van babád?

így hogy pcom van ugyanazok a tünetek peteéréskor is szerinted?és terhesség esetén is?

2009. máj. 18. 13:00
 5/5 anonim ***** válasza:
zia!!na mi a helyzet?látom régi kérdés már.Mi lett babó??
2011. júl. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!