Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rosszul érzem magam. Gyötörnek...

Rosszul érzem magam. Gyötörnek a hangulatváltozások. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Állandóan változik a hangulatom,türelmetlenebb lettem,és ha rámtört a roszzkedv egyből patakban folyik a könnyem és nem tudom uralni az érzelmeimet. 3 nap van a nemvártig.tegnap este még negativ lett a tesz.
2009. máj. 19. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Mintha magamat hallanám. Én szombatra nem várom, de én is ugyanígy érzem magam. :)
2009. máj. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. Sajnos ez a PMS (pre menstruàciòs szindròma) egyik tünete inkàbb .Mensi elôtt èn is mindíg àtesem rajta.
2009. máj. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De nekem nem szokott ilyen lenni mensi elött.ez más ez durvább amit nem tudok uralni.... mensi elött csak érzékenyebb vagyok de vhogy azt azért tudom kezelni
2009. máj. 19. 15:04
 4/5 A kérdező kommentje:

kedved első hozzászoló!

Hogy tudod ezt elviselni? én ma már kiakasztottam egyszer a párom mert 10percig sirtam neki a telóban nagy semmiért...

2009. máj. 19. 15:05
 5/5 anonim válasza:
hallgass apocalyptica-t:D és zárkózz el az emberek mellöl
2010. máj. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!