Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt, de vele maradtam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt, de vele maradtam. Gyötörnek az emlékek, a szakítás nem megy. Mit tegyek? ( bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve vagyunk együtt a párommal. Én 18 ő 24 éves ( Együtt élünk több mind egy éve). Kicsivel több mind fél éve történt a dolog amiről kérdeznék. Szóval megzsarolt hogy elhagy ha nem megyek bele hogy beveszünk egy 3ik személyt a szexbe. Belementem , sajnos. a személy akit bevettünk az egyik barátnőm volt egy kis iszogatás mellet neki álltunk a dolgoknak, ám én a 10ik perc környékén nem bírtam tovább a látványt hogy a férfi akit szeretek mást b*szik.Ott hagytam őket és ezzel az egész annyiba is maradt. Másnap a párom a csillagokat is leígérte nekem csak maradjak vele így hát maradtam is. Telt múlt az idő a lánnyal a barátságom véget ért. míg nem furcsa levél jött a lánytól aki a 3ik fél volt. elmondta h a párom többször nála járt is kérte hogy folytassák amit elkezdtünk csak nélkülem. titokban. Mikor ezt megtudtam teljesen összeomlottam. Kértem a lányt h szervezzen egy találkát a barátommal én meg elbújok a másik szobába és kihallgatom hogy mit mond a párom mert nem akartam csak a saját fülemnek hinni. Mindegy úgy volt ahogy a lány elmondta a párom szinte könyörgött neki h feküdjenek le stb. ekkor előléptem a rejtekemből kishián agyon vertem a barátomat. tudom elme beteg dolog de nem tudtam megfékezni magam ő ezt szó/tett nélkül tűrte. Ezek után is megbocsátottam neki. De nem tudom túl tenni magam ezen a dolgon sokszor próbáltam szakítani de nem megy. Ő megváltozott mióta lebukott megbánta a tettét a kapcsolatunk is szorosabb lett próbál mindent úgy tenni hogy jó legyen nekem. de engem gyötörtnek az emlékek. Tanácsokat kérek mit tegyek? Szakítani nem tudok mert szeretem.
2011. okt. 13. 16:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Idáig olvastam:


"Szóval megzsarolt hogy elhagy"


Innentől voltaképp az egész tárgytalan kéne, hogy legyen.

2011. okt. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én is tudom hogy mi lenne a helyes. De félek hogyha elhagyom többet nem lesz más. Kövér vagyok és más problémáim is vannak a testemmel. Túlságosan félek a magánytól azt hiszem.
2011. okt. 13. 16:35
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

És ez neki nagyon kényelmes.


Szállj le szépen a földre. Más tanács nincs pedig, mint a lelépni!

2011. okt. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Szenvedjél! Mert megérdemled!
2011. okt. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 fordos laci válasza:
ilyen pasitol ne akarj semmit még aztis felejtsd el hogy ismerted.
2011. okt. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Viszont " Szenvedjél mert megérdemled?"-től kérdezném miből gondolod hogy megérdemlem ?
2011. okt. 13. 16:47
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki azt kapja amit választott. Te annak ismeretében döntöttél így, hogy TUDOD mi a hézag. Így még csak sajnálatra méltó sem vagy, mert ezt te AKARTAD. EZT TE VÁLASZTOTTAD!
2011. okt. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én is egyet értek a "szenvedjél" válaszolóval...

Öcsém, egy ilyen egetrengető bunkónál még az egyedüllét is jobb!!! EZERSZER! Akkor is ha úgy hiszed kövér vagy és csúnya...

Ha ennyire nincsen önbecsülésed, hogy miután porba alázott, te is porba aláztad magad miatta, a másik csaj is porba alázott miatta, és te képtelen vagy megválni tőle, akkor marhára megérdemled őt...

Jóég.

-.-

2011. okt. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
kúrj félre te is,,
2011. okt. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
lehet hogy durván hangzik de én is gondoltam már erre. :S
2011. okt. 13. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!