Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13x8 mm-es bal oldalon,11X8...

13x8 mm-es bal oldalon,11X8 mm jobb oldalon látható plexus cysta (a baba agyában) okozhat gondot? Akinek hasonló volt annál hogy alakult ez?

Figyelt kérdés

18 hetes vagyok és ma találták ezt nála. Azt mondták egészséges babáknál is előfordul, de ha nem lennék ilyen fiatal akkor magzatvíz vételre küldenének.

Volt így valaki ? Egészséges a baba ? Felszívódott a ciszta?


2011. jan. 26. 19:34
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Kombinált tesztem jó volt

1:50 000 down-kor

1:50 000 Edwards-kór


Afp-t még nem tudom


Nem túl nagy ez a ciszta?

Kinek mekkora volt ?

2011. jan. 26. 20:14
 2/13 A kérdező kommentje:
Az afp-m is rendben van ... ma reggel kérdeztem meg
2011. jan. 27. 07:52
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

ne aggódj egészséges lesz, tesóm kislányánál a 13. héten látták meg, szépen felszívódott, tesóm nagyon fiatal volt még akkor tehát ez biztos nem számít, most egészséges 1 éves a kislány.

aztán a napokban a barátnőm kislányánál is találtak, ő 20 hetes, de mondta neki is a doki hogy semmi aggodalom, majd elmúlik és biztos így is lesz.szóval ne aggódj!

2011. jan. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi a megnyugtató válaszod!


Nagyon remélem így lesz !

2011. jan. 27. 12:23
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
jaj nincs mit, én szurkolok, bár szerintem nincs rá szükség Hál Istennek.
2011. jan. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Holnap megyünk orvoshoz majd írok hogy mi volt :) én azért köszönöm mégis! :)
2011. jan. 31. 09:33
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

mindenképp írj majd!

Azt elfelejtettem írni, hogy tesóm direkt ilyen genetikai központba is elment, ott is csináltak uh-ot, ott is azt mondták nincs jelentősége és ahogy nő majd a baba úgy szívódnak majd fel. A barátnőmnek a kórházban észre sem vették, csak a magándokija....

várom a jelentkezésed, kíváncsi vagyok mit mondanak

2011. febr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is NYUGI! Ez a lenti link az általam feltett nagyon hasonló kérdés, amelyre ugyan kevés válasz érkezett, de leírtam, hogy mi történt utána és persze minden rendben van. HA tudok még ezen kívül válaszolni valamire, írj, leszek, igyekszem válaszolni.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2011. febr. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm hogy írtatok és izgultatok értünk!!!


Az Istenhegyi út-on voltunk a Géndiagnosztikai kp-ba Dr Hajdú Krisztinánál...őt nagyon dicsérték és ajánlották.

Tényleg nagyon rendes és profi :)


Szerencsére nem kell magzatvizet venni, azt mondta hogy ez fel fog szívódni pár héten belül és hogy ez csak egy jel ami egészséges babáknál is előfordul...akkor lenne gond ha lenne mellette több jel is (rossz lábtartás, arc szabálytalanság, szívprobléma stb stb...) Szerencsére a kisfiunk amúgy teljesen szabvány bébi és minden oké vele :)) Nagyon boldog vagyok!!!!!!


Elég nagy idegeskedés volt, teljesen magam alatt voltam...már minden rossz megfordult a fejemben....

És én régen mindig azt gondoltam ha beteg gyerekem lenne nem hiszem hogy megtartanám, viszont hogy volt ez a dolog elgondolkoztam rajta és nem hiszem hogy tudtam volna bántani még ha beteg is!


Kaptunk egy cd-t is a kis fütyisről:))


Remélem ha Valaki hasonló helyzetbe kerül majd és elolvassa ezeket a sorokat kicsit megnyugszik :)


Tényleg köszi a drukkolást és hogy írtatok!!!!!!!!!!!!! Mindenkinek minden jót kívánok ! :)


Ha megszületik a baba majd megírom a méreteit meg a részleteket !


Minden jót, boldog babavárást!

2011. febr. 3. 12:36
 10/13 anonim ***** válasza:
Azóta már valószínűleg megszületett a kisfiatok. Hogy vagytok? Mi történt azóta?:)
2012. aug. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!