Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 15. napon 12mm-es tüsző,5mm...

15. napon 12mm-es tüsző,5mm méhhártya. Ez még lehet jóvagy kezelés kell?

Figyelt kérdés
A múlt hónapban a 18. napon esett le a hőm, akkor lehetett peteérésem. Lehet hogy az sem volt igaz? 2 nap múlva még megnézzük mi történik és ha akkor se lesz semmi jó akkor ez lehet indok gyógyszeres kezelésre vagy tüszőrepesztő szurira?
2009. máj. 20. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:

7mm-es méhnyálkahártyába már szépen be tud ágyazódni a picurka, ez az alsó "határ". Mire jön a beágyazódás, vastagabb lehet.

Ha csak nem nagyon hosszúak a ciklusaid, akkor viszont a 12mm-es tüsző a 15. napon kevés, kb 20mm (+/- 1-2) kell ahhoz, hogy repedjen,a kár tüszőrepivel, akár anélkül.

Hasonló eredményeket produkáltam, mint te, de én 15. napi ovuval, 25 napos ciklusok mellett.

Clostit+ Estrofemet (méhny-t vastagít), majd utrogestant (progeszteron) kaptam.

Most őszintén remélem, hogy sikerült, HAJRÁ!!!

2009. máj. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál és köszi a bíztatást. Mikor lehet tudni, hogy eredményes lett-e? Mióta csinálod ezt a kezelést?
2009. máj. 20. 13:38
 3/5 anonim ***** válasza:

nagyon kevés!mindkettő!


Nekem 6.5mm es volt a méhnyálkahűártya a 12. napon nemtudott beágyazódni a pici.És 20mm es tüszönek kell lennie az a jó! nálad egyiksem tökéletes.

2009. máj. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem anno a 8mm-es nyh-ba nem tudott beágyazódni. De a tiéd még vastagodhat.
2009. máj. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Magas a hőm, de csak a nemvárt napja után tesztelek- 23-a után, és köszönöm az érdeklődést! :)
2009. máj. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!