Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha teherbe estem akkor az...

Ha teherbe estem akkor az első héten vagy az első hét után jelentkezhetnek már tünetek? Ha igen akkor milyenek? Normális válaszokat kérek!

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 12:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mármint milyen első héten?
2011. dec. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hát az ovuláció utáni első héten
2011. dec. 28. 12:26
 3/14 anonim ***** válasza:
én i ugyan így vagyok de ha a peteérés utáni hétre gondolsz akkor nem,nincsenek tünetek, majd csak a beéágyazódás után ami a nem várt körül van
2011. dec. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
12%

Én azonnal megéreztem,pont most írtam le egy előző válaszolásban.

Mit éreztem?

Émelygés,meg amikor nyújtózkodtam egy nagy gombócot éreztem a méhemben :D esküszöm!!! De a legbiztosabb jel az volt,hogy tusolásnál észrevettem,hogy a vízsugár ha hozzért a mellbimbómhoz szabályosan fájt! Ekkor lehettem 2-3napos kismama!

2011. dec. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem az első tünet a menzesz kimaradása volt, gondolom, két héttel a peteérés után, de az akkori naponta történő nemi életünk alapján nem tudom, melyik nap jött össze, csak valószínűnek tartom, hogy félidőben, akkor voltak pé-tüneteim. Az egyéb tünetek, úgymint hányinger, ilyesmi, csak a 6-7 héten lettek.
2011. dec. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)...hát remélem h nem vagyok terhes...mert holnap lesz 1 hete h lefeküdtem barátommal..és lehet h teherbe estem..:S
2011. dec. 28. 12:30
 7/14 anonim ***** válasza:
Figyelj, akkor kb egy hét múlva tesztelj!
2011. dec. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én tegnap teszteltem nemvárt előtt pozitívat...Holnap kellene nem megjönnie... Reéljük a legjobbakat...nekem semmi tünetem,de már volt egy terhességem ott a 6-7 héttől volt reggeli-esti hányinger,addig semmi! 1hét múlva tesztelj,akkor már tutira tudod,h terhes vagy-e...,ha nem jön meg addig persze.
2011. dec. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
holnap lesz 1 hete h lefeküdtem a pasimmal..es 30-án kellene megjönnie...és akk most mikor teszteljek?? várjak még 1 hetet?
2011. dec. 28. 14:44
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, aktus után kb 2 héttel lesz annyi HCG, amit a tesz ki tud mutatni. Tesztelhetsz hamarabb is, de nem tuti, hogy a negatív valóban negatív ilyenkor. Azaz lehet, hogy negatívnak jön ki, és mégis ott a baba.
2011. dec. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!