Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » MARCIUSBA SZULOM A 3 ik...

MARCIUSBA SZULOM A 3 ik babankat es programozott csaszarom lesz, a doki azt mondta ha akarom el is kot a mutet alatt. Van olyan anyuka itt aki elvan kotve? Bele is mennek meg nem is erzem tudom hogy nagyon megbannam ha el lennek kotve

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia. Hány éves vagy? Ha még fiatal szerintem ne tedd. Ki tudja nem e 5-10 év múlva szeretnétek újra babát, vagy ne add isten új kapcsolatod lesz és a férfi akar majd.
2011. dec. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én tegnap teszteltem pozit a harmadik lesz (remélem) nekünk is, és császáros lesz, mert mindegyik az volt.

Én élek a lehetőséggel, ha felajánlják, állítólag rendesen lesz menzi is, nem lesz hormonprobléma.

2011. dec. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok, azért tényleg gondold meg, én 36 éves vagyok, 37 leszek mire megszületik, én tuti nem szülök többet.
2011. dec. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én kettőt simán szültem, harmadikat most aug.császárral sajnos, mert nem akart befordulni és harántfekvéses maradt. Nekem is felajánlották "ha már ott vannak" megcsinálják az elkötést. Nem kevés a 3 gyerek az is igaz, de ki tudja mit hoz az élet én végül nem kértem az elkötést. 35 vagyok, most úgy érzem épp elég ez a 3 kicsi aki van, de ki tudja, lehet még 4-5 év múlva egy utolsó beleférne.
2011. dec. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
32 vagyok de mire meglesz 33 leszek
2011. dec. 28. 18:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem még fiatal vagy. Én nem tenném a helyedben. Bármi történhet és ez olyan véglegesnek tűnik...
2011. dec. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én kértem. Egyrészt azért, mert nem akarunk több gyereket, szerintem a mai világban 3 gyerek felnevelése sem kis feladat. Másrészt egészségügyi okokból sem lett volna ajánlott többet szülnöm, olyan összenövéseim lettek az előző császárok után. Ráadásul így ingyen van, amúgy pedig ez a beavatkozás 60.000 Ft-ba kerül saját kérésre. Ha úgy gondolod, nem akarsz többet szülni, egyezz bele, ha viszont bizonytalan vagy, inkább ne tedd. Számtalan védekezési mód van még ezen kívül. Csak akkor kérd, ha 100%-ig biztos vagy magadban.
2011. dec. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én 40 évesen szültem császárral a 3-ik gyermekemet, a barátnőm ennyi idősen a másodikat normál úton. Bennem fel sem merült ez a lehetőség, most olvasom először, hogy ilyet felajánlanak az orvosok. Tőlem úgy köszönte el a kórházban az orvosom, hogy akkor elkezdhetjük a visszaszámlálást a 4-ik babához:))) Persze, én nem akarok többet, de ha becsúszna mostanság egy 4-ik, biztos örülnék neki.

Én nem köttetném el magam olyan fiatalon mint Te vagy, nekem 13 év van a gyerekek között ( a nagyok ikrek) és 5 éve még gondolatban sem volt meg a kicsi. Nagyon bántam volna, ha ilyen művi dolog és a hibás döntésem miatt nem születhetett volna meg.

El kell mondanom, hogy az egyik nagylányom születési károsult lett az ikrek közül és a szülés után megfogadtam, hogy soha többet nem akarok gyereket.Ha akkor tettem volna ennek érdekében drasztikus lépést, most nagyon szomorú lennék.:(

Most itt van a család pici boldogsága, egészségesen:)) Lassan 2 éves:)

2011. dec. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hat igen nagyon nagyon el gondolkodtato mert az igazsag az hogy most ugy gondolom nem akarok tobb gyereket mert 3 om kicsivel, hat nem olyan konnyu... de kitudja lehet 4-5 ev mulva azt mondom jo lenne meg egy kicsi... mondjuk 38 eves leszek akkor, nem tudom jaj annyira nem tudom :)
2011. dec. 29. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!