Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek Terhes? Sperma vizsgál...

Lehetek Terhes? Sperma vizsgálatról kérdeznék...

Figyelt kérdés
!Pár kérdéssel lejebb kérdeztem a spermaplazma vizsgálatról!Egy kedves válaszoló írt akinek ismételten köszönöm a válaszát de sajnos segíteni nem tudott mert nekik nem csináltak ilyen vizsgálatot(1L-6)Tehát kérem aki tud segítsen mert én nem látnokosdit akarok játszani lássatok belém neten keresztüllel terhes lehetek-e ha betörött a körmöm címen hanem szeretném tudni tényleg kell-e ez a vizsgálat és mennyibe kerül mert bár nem szabad az anyagi oldalt nézni mert egy gyermek ugye minden pénzt meg ér de tényleg kell minden pénz?Ne haragudjanak azok akik ezt a hónapot is újabb reményként élik és megerősítést várnak mert átérzem!Én két éve vagyok így minden hónapban tudom milyen egyszerűen csak szeretnék választ kapni a kérdésemre!Előre is köszönöm mindenkinek!!!
2009. máj. 21. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi most mentünk orvoshoz Kaposvárra! Mind2őnket elküldtek vérvizsgálatra, aztán spermavizsgálat! 2 hét és megjön az eredmény! Ha szeretnéd tarthatjuk a kapcsolatot, így tudunk egyeztetni!

2009. máj. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy írtál nekem megfelel!Mi nem voltunk vérvételen páromnak volt spermatogram,baktériumtenyésztés és prosztata vizsgálat de eddig semmi!Csak azon gondolkodtam lehet ha másik orvoshoz mentünk volna az nem kéri ezt a vizsgálatot hanem megpróbál gyógyszerrel javítani a problémánkon de ezek szerint mindenkinek más a folyamat!Mi köv.héten megyünk erre a vizsgálatra mert aszisztens mondta,hogy mivel drága vizsgálat nem csinálnak sűrűn,most 29-én kezdik azokat akiket még küldtek!Félek ha ennyire drága mennyi lehet?Még próbálok egyezkedni az orvosommal hátha inszemmel el lehet kerülni!Jövő héten megyek oda is!Majd írj mi a helyzet!Küldheted privibe is!Én is írok mire jutottunk és sok sikert!
2009. máj. 21. 09:24
 3/3 anonim ***** válasza:
OK, tartsuk a kapcsolatot!
2009. máj. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!