Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet nagyon érzékeny a...

Mitől lehet nagyon érzékeny a mellem a ciklus 18-19. napján? 17. napon pedig alhasi fájdalmam volt és egy kis petefészek szurkám.

Figyelt kérdés
Dec. 10-én volt a mensim első napja és 18-án szexeltünk védekezés nélkül. Vélemények?
2011. dec. 29. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:

hat ha 6 napos a mensid akkor a 2. napon voltal....

akkor elvileg nagyon keves az eselye,de ugye kizarni sosem lehet

2011. dec. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A ciklust a mensi első napjától kell számolni!

Légyszi, olyanok írjanak, akik értenek is hozzá valami!

2011. dec. 29. 18:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Édeske...akkor most olvasd végig újra és utána szólj le!

December 10.-én jött meg és elvileg mensi alatt nincs peteérés(van kivétel de ritka)!

Azt mondják hogy mensi előtt és után 2 nappal nem,legalábbis nagyon nagyon kicsi az esélye a terhességnek mivel peteérésed félidőben van ami 14-18 nap!

Az hogy akkor 18.a volt az nem azt jelenti hogy félidőben vagy?Vili?

TEHÁT Ha 6 napos a mensid akkor utána 2 nappal még biztos nem ért petéd KIVÉVE ha neked nem középidőben van!

Remélem így világos....

De hogy ne én legyek a hülye:

[link]


Kicsit fogékony, esély lányra:2011.12.21.


Közepesen fogékony, esély fiúra:2011.12.22.


Nagyon fogékony, esély fiúra:2011.12.23.


Ovuláció:2011.12.24.


Első terhességi teszt:2012.01.03.


Következő menstruációs ciklus:2012.01.07.


vagy még itt eltudod magad szórakoztatni:

[link]

2011. dec. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy kicsit értelmetlenül fogalmaztál!De valahogy kibogarászom. Ha december 18- án voltatok együtt az még nagyon hamar lenne a peteéréshez mert az a ciklusod 8 napja(igaz?),mert szinte akkor még csak éred a petécskéd :)ha 18 és 19 én érezted a hasi fájdallmat na akkor lehetett a ovud nem a ciklusod 8 napján.remélem jól értelmeztem és számodra megfelelő a válasz sok drukk én 7 napmulva nem várom:)
2011. dec. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Peteérés, legyetek ma is együtt!
2011. dec. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!