Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A terhesség melyik szakaszában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A terhesség melyik szakaszában jelentkezhetnek azok a bizonyos reggeli rosszulétek, vagycsak amelegtől lennék így kikészülve?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó,hogy kb. három napja nagyon hányingerem van,nem tudom,hogy a melegtől e,vagy terhes lennék?!Egy hete voltam a barátommal,de nem feküdtünk le,de attól félek,hogy ondó kerülhetett a hüvelyembe...Étvágyam egyáltalán nincs...és most nem tudom mi ez
2010. júl. 14. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy hét után biztosan nem érzel még semmit.Beágyazódás után kezdi el termelni a szervezeted a hcg hormont,ami a rosszullétekért is felelős.

Durván az együttlét után 14 nappal érdemes egyáltalán azon gondolkodni,hogy bekövetkezett-e a terhesség.Csinálj akkor tesztet,ha negatív,akkor pár nap múlva még egyet.

Ettől a melegtől egyébként nekem is hányingerem van és csak folyadékot kívánok,szóval ez nem ok arra,hogy terhességre gyanakodj. :) Az elmaradt mensi már nyomósabb érv!

2010. júl. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
van olyan is, aki egyáltalán nem észlel ilyesmiket. szal, ez változó.. de mi történt??
2010. júl. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy hét után még sztem nem jelentkeznek az első tünetek, mivel a beágyazódás kb 8-10 nap. A terhességi teszt is csak a közösülés utáni 10 nap után mutatja ki, h van- e terhesség.

Mindenképp csináltass majd tesztet!

De nyugi, a melegtől csomó embernek hányimgere van, pl nekem is.

És védekezni kell, így elkerülhetőek az aggodalmak!

21/l

2010. júl. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem 5-6 hétre voltak rosszulétek
2010. júl. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!