Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kaálisok két kérdésem lehetne?...

Kaálisok két kérdésem lehetne? Kérlek aki tudja válaszoljon.

Figyelt kérdés
Ha telefonon konzultációs időpontot kérek akkor mennyi idő múlva kapok?Illetve ha tegyük fel minden vizsgálati papírom megvan akkor a konkrét lombik kezelést (értem ez alatt az injekciózás kezdetét)mennyi idő múlva kezdik meg?
2012. jan. 1. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
én csütörtökön megyek a kaáliba. nekem szerencsém volt az időponttal kapcsolatban mert van ismerősünk és beírt minket, gondolom valaki visszamondta. amúgy úgy hallottam, hogy akár fél év is lehet a várakozási idő az első konzultáció előtt. de ez attól függ hogy mekkora a várólista. ha minden papírod megvan akkor akkor szerintem kb 1-2 hónapom belül elkezdik az injekciózást. de ez meg ciklustól függ.
2012. jan. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kaáli Szegedről tudok nyilatkozni.

Augusztusban telefonáltunk és októberre adtak konzira időpontot. Szerencsére a nőgyógyászom intézkedett az ügyben, úgyhogy végül is csak két hetet kellett várni. Fél évnél nem régebbi leletek kellenek, nőgyógyászati, belgyógyászati, HIV lelet meg már nem is emlékszem mifélék, de adnak a konzi napján egy listát, hogy mi az ami kell.

Hát régen úgy volt, hogy annyi kezelést végezhetett az intézet amennyit akart, aztán törvényileg beszabályozták, hogy mennyit támogat a tb, most meg még csökkentették, asszem havi 12-15 kezelésre, szóval a várólista óriási, akár fél évet is várni kell.


Sok sikert

egy lombikos anyuka

2012. jan. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ja igen a pesti káli érint engem,de köszönöm!

Szóval ha én mondjuk az augusztusi-szeptemberi ciklusban szeretném a konkrét beültetést akkor mikor ejtsem meg az első telefont az intézet felé???

2012. jan. 1. 20:14
 4/6 anonim ***** válasza:
én már most telefonálnék. egy telefonnal nem vesztesz semmit. szerintem ha felhívod őket mond meg hogy augusztusra szeretnél időpontot kérni, aztán majd megmondják hogy lehet-e vagy nem
2012. jan. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Okés köszönöm akkor jövő héten telcsizek
2012. jan. 1. 21:54
 6/6 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Én budapesti Kaáliba járok, szerintem minél előbb telefonálsz, annál jobb. És ne augusztusra kérj időpontot, mert könnyen lehet, hogy akkor csak valamikor novemberben jutsz el a kezelésig. Lehet, hogy a doki kér még pár vizsgálatot, és tapasztalatból tudom, hogy azokat megcsináltatni sem kis idő. Sőt, nekem első alkalommal azt mondta, fogyjak le pár kilót közben, azzal is elment három hónapom. Az olyan vizsgálatok, mint a clamidia és a HIV szűrés kb egy hónap alatt vannak meg. Nem baj, ha előbb meglesz minden, a dokival meg lehet beszélni, hogy csak augusztusban szeretnéd elkezdeni a kezelést. Inkább úgy várakozz, hogy már tutira megvan minden.

2012. jan. 2. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!