Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak az olvassa el, aki...

Csak az olvassa el, aki válaszol akkor is ha ez is csak egy hülye kérdés! De nekem fontos, hogy mit gondoltok?

Figyelt kérdés

3.-án csináltam tesztet, negatív lett, már második napja nem jön meg, és nem is érzek egyáltalán semmit, csak egy kicsit fájnak a melleim, tegnap még éreztem h mindjárt megjön futkostam a wcre, de ma már semmi! mennyi az esélyem h mégis csak baba? vnap teszttelnék akkor már biztosat mutatna?

köszi, ha válaszolsz


2012. jan. 5. 12:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem egy hülye kérdés:)

Szerintem holnap reggel tesztelj megint.De vasárnap már tuti,hogy mutatja.

2012. jan. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Várj pár napot és próbáld meg újra.


Nekem pl. első próbálkozás után a beágyazódásnál olyan szintén fájt a hasam, hogy azt hittem meghalok. Erre megjött.

Második próbálkozásnál meg 9 hetesen vettem észre (akkor csináltam tesztet), hogy terhes vagyok. Se időm, se energiám nem volt azzal foglalkozni, hogy fáj-e a mellem vagy érzek-e "földönkívüli támadást". :)))

Én semmit sem éreztem. Nem voltak "előjeleim".

Egyszerűen csináltam egy tesztet éjszaka fél 11-kor és pozitív lett.


Sok sikert.

2012. jan. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Valakinek lassabban termelődik a HCG-je így később is mutatja ki a teszt a terhességet!

Lehet hogy neked is később fogja valami oknál fogva!Várj még pár napot és csinálj új tesztet!

Egyébként milyen érzékenységűvel teszteltél?

Szorítok!

2012. jan. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

sziasztok!


köszi h válaszoltatok? x epillel tesztelte nem tom h hányas érzékenységű szerintetek?

még várok és akkor ujra tessztelek!

2012. jan. 5. 12:39
 5/16 anonim ***** válasza:
Sok sikert,szurkolok,hogy + legyen.
2012. jan. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Tobozára,tájékoztatójára valahova nincs ráírva?
2012. jan. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
*Dobozára
2012. jan. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

6 vagyok!

Hát neten néztem,mindenki 25.ös érzékenységűnek írta!Nem a legérzékenyebb és én már hallottam róla rosszakat is!

Vegyél másfajtát,lehetőleg 10-eset és tesztelj újra holnap vagy jövő 7en!

2012. jan. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

sajnna nem láttam se dobozás se a tájékoztatóna, leghet h csak én vok a vak! akkor majd veszek másikat is!

köszi h írtatok! sztem vnap tesztelek ha addig nem jön meg, csak biztos lesz akkor már!

2012. jan. 5. 12:55
 10/16 anonim ***** válasza:
nem hülye kérdés, velem is ugyanez van!! 2 napja késik, negatív a teszt, folyton pisilek és mindjárt megjön érzésem van. én is 25-össel teszteltem, igaz az lily volt.
2012. jan. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!