Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok? Úgy látom már...

Mit gondoltok? Úgy látom már többszöri taglalt kérdés továbbra is kedves anyukák : 2 fiammal nem volt semmi terhességi tünetem. Éhség, mivel iker fiúk voltak.

Figyelt kérdés
Most ismét kismama vagyok, továbbra is nagyon jól,eleinte 3 napig émelygés,undor...el is múlt kb. 6-7 hetes vagyok...Attól még lehet más nemű a baba..? Köszi ,ha írtok pár tapasztalatot!!! (magasabb a hormon szint a lányoknál állítólag,ott többen vannak rosszul)
2011. dec. 29. 05:02
1 2 3
 1/28 Manka68 ***** válasza:
100%

Szia!

A hormonszint egyénfüggő, és nincs köze a baba neméhez. Én anno egyszer voltam rosszul az egész terhességem alatt, amúgy nagyon jól éreztem magam, hegyes hasam volt, és lányom van. :-)

2011. dec. 29. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
jaj, de jó! Gratula...én picit reménykedek a kislányba ...csak itt az okosok körülöttem elmondták ,fiúkkal nem szoktak rosszul lenni...Akkor első válaszolóként ezt már te meg is cáfoltad! :-) A hormont arra értettem,ha lányos akkor duplán női hormon , ha fiús terhesség,akkor meg keveredeik..Köszi,hogy írtál...
2011. dec. 29. 05:46
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

A fiammal és a lányommal sem voltam rosszul, sőt nekem is hegyes hasam volt, mindenki azt mondta fiam lesz.

Egyszer sem hánytam egyikkel sem, észre sem vettem, hogy terhes vagyok 6 hetes voltam mindegyikkel, mikor teszteltem először, de azt is csak azért, mert furcsa volt, hogy már régen menzisztem.

Egy furcsa volt viszont, hogy a fiammal hamburgert ettem volna állandóan, a lányommal, meg milka csokit zabáltam naponta :)

2011. dec. 29. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

A fiammal a 15. hétig fájt a fejem és néha esténként hányingerem volt a 12. hétig, de nem minden nap.

Most kislányt várok, a fejem egyáltalán nem fájt, az elején egyszer hánytam és a 11. hétig minden álló nap émelyegtem (elég intenzíven), de azóta jól vagyok.

Én már ebből is gondoltam, hogy nem azonos neműek, mert tök más a terhesség, de erre állítólag nem lehet adni!

Amúgy nagyon szerencsés alkat vagy, ha ilyen jól viseled a terhességet, hogy még ikrekkel sem voltak tüneteid!

Azt hiszem engem két baba mindkétszer ágynak döntött volna az elején!

Szóval tényleg alkati kérdés!

2011. dec. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Nálam eddig bejött, amit írtál, vagyis a lányommal elég rosszul voltam, a fiammal csak éhes... :-) Most viszont iszonyat rosszul voltam az elején, de még nem tudom, milyen nemű, majd pár hét múlva 4D-n biztos kiderül, kíváncsi leszek. :-)

Unokatesóm is így járt, ő is a lányával volt rosszul.

2011. dec. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Hihetetlen,még a kv undorom is elmúlt.ilyen Nescafe 3in1 szoktam inni..a fiúkkat terhesség-szopi alatt se bírtam 1 kortyot se lenyelni ...
2011. dec. 29. 08:38
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
nekem két kisfiam van, mindkettővel iszonyú rosszul voltam. Hányás, nem evés, émelygés,hányinger,szagundor.. amit csak el tudsz képzelni minden volt. Most 8 hetes kismama vagyok és ugyanez van. Asszem megint fiam lesz...
2011. dec. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Mennyi idős vagy ? ...akkor mind a 3 terhesség hasonló?
2011. dec. 29. 10:44
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Nálam pont fordítva volt.A fiaimmal iszonyat rosszul voltam végig a lányommal semmi bajom nem volt.
2011. dec. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem a kérdésedre válaszolnék,csak annyit írnék,hogy nagyon drukkolok,h egészséges kislányod legyen! Ugyanis én is fiúikres vagyok és nagyon szeretnék majd egy kislányt! Mennyi idősek a fiaid? Véletlen vagy tervezett most a második terhességed?
2011. dec. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!