Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudtok Budapesten olyan...

Tudtok Budapesten olyan nőgyógyászt, aki tényleg segíteni tud abban, hogy kisbabám lehessen?

Figyelt kérdés
Eddig csak negatív tapasztalataim vannak,mindegyik csak húzza az időt ahelyett,hogy elküldene vizsgálatokra.3 éve vagyunk együtt a párommal,2 év után összejött a baba,de elvesztettem...ez már egy éve történt, és azóta sem sikerült újra teherbe esni!
2012. jan. 5. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Én inkább endokrinológushoz mennék hormon vizsgálatra!
2012. jan. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De az nem a nőgyógyász dolga lenne,hogy elindítsa a páciensét merre,hova induljon el??????????
2012. jan. 5. 17:13
 3/6 Manka68 ***** válasza:

Az ő dolga lenne, de sajnos nem ez a tapasztalat. :-(

Valamiért ragaszkodnak hozzá, hogy feltétlenül az ő kezeik között maradjon a babára vágyó nő, akkor is, ha nem tudnak vele mit kezdeni. Szóval tényleg először endokrinológus, ő a hormondoki, és majd csak ezután érdemes továbbmenni.

Akkor is szerintem inkább egy meddőségi központba, mert ők sokkal gyorsabban és hatékonyabban találják meg a problémákat, (értem ezalatt, hogy nem csak sorban csinálják a vizsgálatokat, és kezelgetik egyesével a gondokat, hanem akár egyszerre megcsinálják az összes vizsgálatot, ami kell), és ha szükséges, akár rögtön tudnak kezelni. Míg ha nődokihoz mész, az egyszerre csak egy problémával foglalkozik, és simán lehet, hogy ugyanúgy a meddőségiben köt ki az ember, csak mondjuk hónapokkal, esetleg évekkel később. És azért az sem mindegy.

2012. jan. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat!!!Sokszor sok jó tanácsot adtál már másoknak is!!!

Köszi mégegyszer!!!!!!!!!!

2012. jan. 5. 18:45
 5/6 anonim válasza:
Nekem van egy nagyon jó orvosom,akinél az első babám született és most is hozzá járok terhesgondozásra és megint nála fogok szülni.Speciálisan nőgyógyászati műtétek és ha jól hallottam meddőségi problémák az ő területe.Nem olcsó,de nagyon jó szakember és kedves.A 7. kerületben van a rendelője,szerintem megérné vele konzultálni.írj és átküldöm az elérhetőségeit.
2012. jan. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Fú!Az nagyon jólenne!!!!!!!!!Elküldenéd az elérhetőségeket?És menyiért vállal?

Nagyon köszönöm a segítségedet!!!!:)

2012. jan. 6. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!