Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Keresztény nőgyógyászt ismerte...

Keresztény nőgyógyászt ismertek-e Budapesten?

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 13:37
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
0%
keresztény? ez miért szempont nálad?
2010. márc. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
erkölcsi szempontból mi nem tehetjük meg, hogy felvállaljuk a lombikot, és esetleg az inszemet. ezért kellene olyan, aki szintén hívő
2010. márc. 18. 13:54
 3/32 anonim ***** válasza:
38%
Én csak azt tudom hogy nőgyógyászt a szaktudása alapján választunk, nem pedig az alapján hogy hívő-e vagy sem. így nem is fogsz találni senkit mert a doktorátusi címe mellé nem írja oda milyen valláshoz csatlakozott.
2010. márc. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
mármint, hogy ő milyen megoldást javasol, amit a vallás enged? ez a kérdésed?
2010. márc. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
46%

Szia!

Hát erre nem fogtok választ kapni és nem is nagyon illik illetve szabad ilyet feltenni, ez inkább emberség kérdése, tehát megértő a problémátokra figyelő orvos kell, akinek elmondjátok, hogy ez és ez van ezt tudjátok vállalni, és ha tud akkor megpróbál segíteni, ha nem tud akkor pedig megmondja hogy csak ezek a kizárt dolgok segíthetnek és akkor ti döntöttök hogy mit vállaltok be. Egyébként egy jó meddőséggel foglalkozó szakember nem is inszemmel és lombikkal kezd, először egyéb vizsgálatok, nekem is a korábbi orvosom kihagyott pár vizsgálatot, amit az új orvosom megcsinált és köztük volt a probléma oka.


22 hetes km

2010. márc. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Az inszemet miért nem tudjátok felvállalni keresztényként? (Szintén keresztény vagyok.) A lombikot megértem (a megtermékenyült, de fel nem használt petesejtekkel mi lesz?), de inszemnél semmi ilyesmi nincs.
2010. márc. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és Miskolcon tudok keresztény nőgyógyászt.
2010. márc. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

14:04 vagyok


a vallás azt mondja, hogy nem szabad a természet (ha úgy tetszik Isten) dolgába, rendjébe beavatkozni. ezért van az is, hogy az óvszer használatát is elítélik egyes papok.

ha nagyon szigorúan veszed akkor a lombik, a peteérést serkentő gyógyszerek is beleavatkoznak a természet rendjébe, ezért a vallással nem összeférhető. mert ha Isten akar adni gyereket, akkor fog adni, ha nem akar, nem fog.


ez a szemlélet. de szerintem ezt nem kell egy orvosra bíznod feltétlenül. leülhetsz erről beszélgetni egy pappal, lelkésszel is.

és a fontos: nem kell, hogy az ő véleményük törvény legyen a számodra. alakítsd ki a Te véleményed erről. és ha te úgy érzed, hogy a lombik nem bűn, hanem egy Isten által felkínált lehetőség a XXI. században, akkor nyugodtam éljetek vele. és adjatok lehetőséget annak a kis életnek :)

2010. márc. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Szia!Az inszem és a lombik csak a végső megoldás a meddő pároknál miután mindent kivizsgáltak és nem is kötelező tehát ha végsőként a vizsgálatok után felajánlják még mindíg mondhattok nemet!Miért nem a gyülekezetedben kérdezősködsz ott biztosan tudnának ajánlani olyat akihez mehettek!Én is hívő vagyok de ez azért kicsit erős!A lombik elleni tiltakozás még ok.de az inszemnél semmi vallásellenes nincs sz.tem,csak segítenek a természetnek de persze gondolom te más vallású vagy mint én.Gondoltál arra,hogy talán Isten nem akarja,hogy gyereketek legyen?Akkor meg már a nőgyógyász segítsége is Isten ellenes!!!Kicsit sok az ellentmondás a vallásotokban de ezt ugye én nem ítélhetem!!!Azért sok sikert és rövidítve a választ bármelyik nőgyogyit választhatod egyik se eröltetheti rád amit te nem akarsz!!!
2010. márc. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Én is keresztény vagyok, de saját gyereket szeretnék, ezért belementünk a lombikba azzal a feltétellel, h embriót nem dobunk ki, ezért ha valami csoda folytán sorra sikerülnének a babák, akkor nagy család lennénk.

Neked ez nem elfogadható? Amúgy tényleg te döntesz, nem az orvos, szóval mindegy, hogy ő mit gondol.

2010. márc. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!