Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már ilyen görbétek?...

Volt már ilyen görbétek? Aggódom, hogy nincs tüszőrepedésem.

Figyelt kérdés

[link]


Sajnos múlt hónapban a hőm egyáltalán nem ment fel.

Ez a hónap biztatóbb, de nem értem, miért a pozitív ovuteszt után több nappal kezdett felmenni a hőmérsékletem, majd nem sokkal utána leesett.

Ez túl korai lenne beágyazódásnak.


Már 30 éves vagyok és a vérzésem is csak 2 napig tart, így ha februárig nem lesz baba, muszáj leszek elmenni magánorvoshoz mivel már 11. hónapja próbálkozunk.


2012. jan. 5. 18:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
sajnálom,hogy ilyen rég próbálkoztok!!nekem múlt hónap tiszta cikk-cakkos volt!!de én is tanácstalan vagyok!!
2012. jan. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem lenne korai. Ez nem olyan rossz, ha most majd fent marad. Ha mégse így lesz, ajánlom a dokit.
2012. jan. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

De akkor miért nem ment fel a hőm a pozitív ovuteszt után még 3 napig??

Ez olyan fura.


Már nincs bennem az a nyugtalanság, hogy teszteljek, ne teszteljek, ezekbe már belefásultam, hisz mindig negatív, inkább amiatt érdekel, hogy tudjam, rendben működik-e a szervezetem.

2012. jan. 5. 18:42
 4/22 anonim ***** válasza:
Van akinek lassabban reagál a szervezete a progeszteronra a hő emelkedésével.
2012. jan. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Csak hogy megnyugodj, nekem még cakkosabb volt, és erre hétfő óta tudom, hogy jön a Bébink!!!!

Sőt, nekem a max hő 36,8 volt, és 36,5 az átlag.

Szval nyugi!

2012. jan. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Azért nem ment fel, mert próbálkozott akkor a szervezeted a peteéréssel, de nem repedt meg, ha most fent marad akoor jan 4-én újra volt peteérés, drukkolok!!!!
2012. jan. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
előző vagyok, ráadásul a múlt havid is 34 napos volt, tehát most tökre időben vagy ha 20. ciklusnapon volt ovud, nekem is akkor volt, 34 napos lesz neked is megint, ha most fent marad!:)
2012. jan. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
nincs itt semmi gond, szép görbe ez. Az ovuláció nem a pozitív ovuteszt napján van, hanem utána pár órával, vagy akár egy-két-három nappal is lehet, Úgyhogy nyugi, szerintem volt ovulációd és szép a görbéd. Talán most összejött!! Szorítok!
2012. jan. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem rossz a görbéd!


Ez az én "terhes lettem végre görbém":

[link]

2012. jan. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Ez meg az enyém. Fiú lett egyébként :)

[link]


Az egyik korábbi válaszoló vagyok, progeszteronhiányom volt.

2012. jan. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!