Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ez még terhesség? A...

Lehet ez még terhesség? A ciklus 20. -ik napján volt ovulációm! Ma vagyok a 30. -napon de a tesztem negatív! Többi lent!

Figyelt kérdés
Pár napja már néha érzek mellfeszülést meg azt a bizonyos mindjárt megjön érzést!Sokat is pisilek,de a teszt negatív!Habár mintha nagyon halványan látszódna a 2. csík is de ahogy kiszárad teljesen a teszt eltűnik!Lehet hogy csak szellemcsík?Most éjjel azt álmodtam hogy pozitív a tesztem és hogy ikreim lesznek!Lehet alapja az álomnak vagy ez hülyeség?Ja és én úgy érzem terhes vagyok!!!:)Amúgy mensi előtt nem szokott feszülni a cickóm!
2012. jan. 7. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet terhesség, de még csak 10 napja volt ovud. Ilyen korán nem mindig mutatja ki a teszt. Türelem. :)
2012. jan. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A vaterán vettem 10-es érzékenységű tesztet/one step pregnancy/Remélem nem valami hamisítvány?Használt már valaki ilyet?
2012. jan. 7. 11:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia!Én is vettem már a vaterán terhességi tesztet,gondoltam olcsóbb.Én 10-ére nem várom,és tegnap halvány kétcsíkosat teszteletem vele.Gondoltam lehet hogy nem jó a teszt,a szemem meg káprázik,ezért ma is csináltam az is jelzi.Hétfőn majd lehet kipróbálom másfajtával.Szerintem jó lesz Neked is! Drukkolok!:-)
2012. jan. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
10.-ére nem várod és már pozitív???az akkor nagyon jó!!!hány naposak a ciklusaid?Gratulálok!!!Remélem nekem is még változik és 2 csíkos lesz!!!:)))
2012. jan. 7. 12:25
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia, nekem a 22.cn-on volt ovum és a 35.napon lett pozitív a teszt, szóval elkapkodtad!

A többi kismamának pedig boldog babavárást!

2012. jan. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

A 3.válaszoló vagyok.A ciklusaim 30 naposak,és dec 11-én volt az előző mensim.A Pé-m dec 27-én volt.Tuti biztosan mert állatira szoktam görcsölni olyankor.

Anyukám azzal ugratott,hogy azért lett ilyen korán pozitív mert 2 lesz egyszerre: :-)

2012. jan. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha jól számoltam tegnap vagy ma kelett volna megjönnie de nem jött!Viszont a tesztem ma is negatív lett!:( Az ovuláció óta 11-12nap telt el!Nem kellene már pozitívnak lennie ha terhes lennék!Kezdek elszomorodni!:(((( Az a bizonyos mindjárt megjön érzés még mindíg tart meg a mellfeszülés is!
2012. jan. 8. 09:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Még ne keseredj el!Lehet hogy csak később volt a beágyazódás,és azért nem mutatja a teszt!Az egyik ismerősömnek csak a 6.héten lett pozitív.Lazíts!:)
2012. jan. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött!!!:(((( de alig és a cicijeim még mindíg fájnak,feszülnek!!miért tart még mindíg a mellfeszülés???
2012. jan. 9. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!