Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő míg kiürül a...

Mennyi idő míg kiürül a szervezetből a fogamzásgátló? Tegnap párom belém ment és lehet nem kellett volna! 3hónapja nem szedek gyógyszert! . Folyt ki belőlem csak nem tudom hogy az összes! + aktus után irrigáltam is! Szerintetek van okom félni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 10:18
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Az orvosod hülyeségeket beszél, a tabletta abbahagyása utáni első hónapokban pont hogy nagyobb az esélye a teherbeesésnek, mint máskor.

Mivel pont peteéréskor történt a dolog, eléggé esélyes hogy terhes lettél. Az esemény utáni ilyenkor nem tudom mennyire lesz hatásos, a legjobb az lett volna, ha közvetlenül a baleset után rohantál volna az ügyeletre receptért. Vagyis nem, a legjobb az lenne, ha nem szexelnétek felelőtlenül, de már mindegy. Ja és ne a gyógyszertárba menj először, recept nélkül nem adnak esemény utánit.

2012. jan. 9. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
sajnos az esemény utáni csak akkor hat 99%osan, ha rögtön utána beveszed. a barátnőm bevette fél nappal utána, terhes maradt. közben meggondolta magát, de az életben maradt embrió súlyosn deformálódott, végül egy halott 20 hetes magzatot kellett megszülnie.
2012. jan. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Ez borzasztóan szomorú. :/ De hozzátartozik, hogy biztosan nem az esemény utáni tabletta okozta, ugyanis kizárólag hormont tartalmaz, ezenkívül beágyazódás előtt nincsen kapcsolat az anya és a gyermek között, sőt, beágyazódás után 2 hétig sem. Tehát: vedd be azért, elméletileg a beágyazódást is tudja gátolni, de nem minden esetben.
2012. jan. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
84%

Vicces hogy te szólsz be hogy ne menjünk orvosira, miközben azt hiszed, hogy a fogamzásgátló még hat, amit 3 hónapja nem is szedsz...

Ehhez nem kell orvosnak lenni, elég lenne, ha olvasni tudnál és elolvasnád a tablettád tájékoztatóját, amiben le van írva, hogy ha akár csak 1 szemet is kihagysz, terhes lehetsz.

2012. jan. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
71%

Már ne is haragudj, de nincs jogod felháborodni, mikor ilyen ostobaságot csinálsz. Osztják az észt, igen, de ahogy elolvastam a kérdésed, ez teljesen jogos.

Ha 3 hónapja nem szedsz tablettát, akkor az már nem véd, és tök mindegy, hogy a doki mint mondott a kiürülésről, mert attól, hogy nem ürült ki, már nem is véd, nem keverendő össze a kettő. Ehhez nem kell különösebb szülői felvilágosítás, csak józan paraszti ész, esetleg a betegtájékoztató elolvasása! Úgyhogy máskor tessék előbb gondolkodni, vagy utána ne csodálkozz, hogy leszólnak.

2012. jan. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Ugyanmár!... :-S
2012. jan. 11. 19:14
 27/30 anonim ***** válasza:
kérdező....de elegem van belőled :) remélem nem vagy terhes.
2012. jan. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Nekem meg belőled de faragatlan tuskó!A legnagyobb ellenségemnek nem kívánnék ilyen!B.meg!
2012. jan. 12. 15:48
 29/30 A kérdező kommentje:
*tuskó vagy!
2012. jan. 12. 15:49
 30/30 anonim ***** válasza:
58%
igen? honnan tudod ki vagyok? az vagyok, aki a második választ adta. valahol egyébként megköszönted nekünk a választ iszonyatosan primitív kérdésedre? a stílusod undorító, már az első oldalon beszólogatsz.
2012. jan. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!