Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő míg kiürül a...

Mennyi idő míg kiürül a szervezetből a fogamzásgátló? Tegnap párom belém ment és lehet nem kellett volna! 3hónapja nem szedek gyógyszert! . Folyt ki belőlem csak nem tudom hogy az összes! + aktus után irrigáltam is! Szerintetek van okom félni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 10:18
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
59%
Nem vagyok orvos, de ha ezt neked tényleg nőgyógyásztól hallottad, akkor sűrgősen válts másikra, mert nagy butaságot mondott. A mai fogamzásgátlók esetében már nincs ilyen hogy kiürül. Annyira alacsony a hormontartalmuk, hogy ha abbahagyod egyből teherbe lehet esni. Az már más kérdés, hogy kinek hogy áll vissza a ciklusa utána. Van akinek még hónapokig rendszertelen, és nincs is egyből peteérése, de ez nem amiatt van, mert nem ürült ki a tabletta, hanem mert a szervezete nem tudott egyből alkalmazkodni a rendes kerékvágásba.
2012. jan. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Tényleg doki mondta!+ ismerősöm is 1-2hónap után esett teherbe a gyógyszer abbahagyása után!
2012. jan. 8. 15:07
 13/30 anonim ***** válasza:
61%
Azt ne felejtsd el. hogy nem mindenkinek a szervezete egyforma! Van akinek a gyógyszer elhagyása után rögtön sikerül, van akinek 2-3 hónap és van akinek évekbe is beletelik mire összejön. Úgyhogy erre azért ne vegyél mérget!
2012. jan. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Rendben!Nem veszek!... :)
2012. jan. 8. 16:42
 15/30 anonim ***** válasza:
Sajnos pont orvos vagyok. A kiürülés, és az, hogy valami meddig hat, két külön folyamat.
2012. jan. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
De ha ezt orvos mondta, akkor nem tudom, miért tette: igazából kiürülési idővel nagyon nem kell számolni, arról nem is beszélve, hogy a gátlás alól felszabaduló petefészkekben nem ritka az extraovuláció, ezért van az, hogy a fogamzásgátló elhagyása utáni hónapban kissé nő az ikerterhességek száma.
2012. jan. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
És még azt is hozzátenném, hogy ha ez orvostól származó infó, akkor elnézést kérek, hogy lehurrogtalak. Mindenesetre baromság... Védeni már nem véd, az, hogy számol-e az ember kiürüléssel, az az eljövendő terhesség szempontjából fontos, amúgy nem, mert a fogamzásgátlóban lévő hormon csak abban az adott mennyiségben ér valamit, amennyi a tablettában van. Kevesebb semmit. Még egyszer bocsánat, hogy leszóltalak.
2012. jan. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Semmi gond!:) Tényleg doki mondta ezt nekem!De akkor ezek szerint elég sz@rul!Nem is maradok nála!És holnap irány gyógyszertár!Esemény utni tabletta!:-S
2012. jan. 8. 19:10
 19/30 anonim ***** válasza:

Hát 14-nél nem igen vagy több az tuti...

Amit a nőgyógyászod mondott az egy nagy hülyeség, két gyerekem van és amint abbahagytam a gyógyszert egyből terhes lettem...

Remélem te nem vagy az!!

2012. jan. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Hű hát holnap már nem nagyon van értelme az esemény utáninak, azt jó ha tudod. Igaz, hogy 72 órán át érdemes bevenni, de 48 óra után nagyon nagyot esik a hatása. Tehát ha késne, tesztelj mindenképp!
2012. jan. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!