Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet így esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erik-son kérdése:

Szerintetek lehet így esélyem a lányoknál? (lent a részletek)

Figyelt kérdés

Nem vagyok az az izomkolosszus,bár azért egy kis mellizom látszik,bunkó állat se vagyok,de sajnos ahogy észreveszem a csajoknak ez jön be...Ez mindig is így lesz,vagy csak az ebben a korban lévó csajok a hülyék?(már bocs ha ezzel megsértek vkit.)Bnőm is csak egy volt,az se az igazi,cirka 1 hónap csók nélkül (gyilkos,mi xD)...Én vagyok a 2. legfiatalabb az osztályból,és ezért mindenki a kis "jujj de kis cukimuki ari-mari" gyereknek tart...Szerintetek lehet esélyem úgy mostanában a lányoknál,vagy várjam meg azt,aki úgy tényleg illik hozzám?

13/f (tudom,hogy ilyen fiatalon ilyen hülyeségeket írok,csak ez most úgy kijött xD)


2011. ápr. 2. 01:11
 1/9 anonim ***** válasza:
ezek a tulajdonságok arra jók hogy értelmes kapcsolataid legyenek a későbbiekben. hidd el most még jobbnak látod hogy legyen vkid, de később rájössz hogy szerelem nélkül nem az igazi. viszont így könnyebb lesz olyan párt találnod, aki komoly, és komoly szándékok vezérlik. mellesleg a korosztályodban nem is fogsz ilyen lányt találni.., becsüld meg magad, és ne változz meg!! és reagálj vmit pls
2011. ápr. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kössz a választ,igazad van :DD
2011. ápr. 3. 10:21
 3/9 anonim ***** válasza:

13 éves voltam, és volt az osztályunban egy nyurga kis legény, egy amolyan cukimuki ari-mari.

Nem is néztünk "úgy" rá, hanem csak mint egy kisöcsire.


8. osztály után elballagtunk, és csak 3. éve láttam újra. (Akkor 24 évesek voltunk.)

Az eszem megállt, a szívem kihagyott... olyan jóképű pasi lett, és megmaradt az a cukimukiság benne. Ez a szexepilje. Döglenek utána a csajok.


Lehet, hogy lassabban érsz be, de sokkal nagyobb sikereid lesznek később. :)

(De még ráérsz, csak 13 vagy...)

2011. máj. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a bíztatást :D
2011. máj. 9. 21:58
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát mostanában épphogy nagyobb az esélyed. Az ilyen kis Justin Bieber arcok a menők, azokért rajongnak az egykorú +1 csajok. Szóval vegyél fel valami hasonló stílust és várd az ereményt. A gyúrást nem másnak, csak magadnak csinálod (majd). Az inkább tesztoszteron doppingnak jó.

Dugást kb 16 éves kortól ajánlom, azelőtt úgyis hibáznál.

2011. máj. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szánalmas vagy

10 év múlva gondold át

ha akkor sincs esélyed, überszánalmas vagy

2011. máj. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

22:22


Két megjegyzés:

1.) Beledöglöttél, pusztultál volna, ha most ezt nem tarthatod magadban. Ha nem tudsz segíteni valakin, akkor legalább ne rúgj bele!


2.) A helyesírásod alapján egy pirmitív, igénytelen kis sz@rházi vagy. Nem tudom hány éves vagy, de kalapot emelhetsz a 13 éves kérdező előtt, aki már tud magyarul helyesen írni.


Szóval... ki az überszánalmas?

2011. máj. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :D
2011. máj. 10. 16:09
 9/9 A kérdező kommentje:
Amúgy még az előzőhöz JB arc az sose lennék,hiszen ki nem állhatom azt a gyereket,és amúgy se szeretném átvenni azt a "raj" stílust...
2011. máj. 10. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!