Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek? Van esélyem...

Szerintetek? Van esélyem megtartani nagyjából? Részletek lent, kérlek, írjatok!

Figyelt kérdés

Áprilistól kezdtem neki fogyózni, ami abból állt, hogy elhagytam a csokikat, meg keveset ettem, mellette tornázgattam naponta többször, nyáron napi 3x. Elértem kb. a 40 kilót az 160 cmhez augusztusra, aztán elment az étvágyam, és 1 hétig napi 2 bögre kakaón és 4-5 almán éltem. Ekkor egy barátom észhez térített, hogy ez nagyon nem jó, és visszaálltam a kajálásra, reggelire vmilyen pékáru volt, ebédre hús zöldséggel majd vacsira (úszás után) egy doboz kefír. Ám mikor jött a suli, visszaszoktam arra, hogy csak reggeli (kakaós csiga/túrós batyu és társai+1bögre tej+1bögre kávé) délután meg egy doboz kefír és vacsira alma. Fogytam is mellette, lementem 38,5 kilóra. Októberben többször volt az, hogy valamilyen normális ebédet ettem, sült csirkecomb vagy vmi ilyesmi, majd kb. október közepétől visszaálltam, hogy tényleg eszem rendszeresen, ugye a reggeli már megmaradt, de felváltotta a felvágogottas kenyér majd ebédre leves+hús, vacsira még mindig a kefír. Majd őszi szünet után már tízóraira is vittem valami szendvicset,és itthon is ebédeltem (már nemcsak leves, hanem vmi sült hús vagy rántott hús körettel(de erre annyira még nemtudtam visszaszokni), majd elkezdtem visszaszokni a futásra, sokat sétáltam, majd mikor elkezdtem futni, a vacsira is visszaszoktam (kezdetben zsírszegény túró volt tejföllel, majd sajtos-pulykamelles-baconos cucc, vagy grillcsirke melle/combja zöldséggel).

Ugye ez kb. egy hónapja volt, kb. 1,5 kiló jött fel rám, de izomba is, mert eljárok futni és úszni, meg szobabiciklizem egy órát kb. Mellette a suliban 3*45 perc tesim van egy héten, és még gyógytesim is van 2x egy héten.

Csokizni, meg gyorskajákat enni nem szoktam, bár anyukám rágja a fülemet, mikor csinál sütit, hogy egyééél már, fincsi!! de aztán megérti, hogy még nem merek.

Szerintetek ha eszek normálisan, és mellette sportolok, akkor van esélyem, hogy nem jön vissza olyan sok háj?

Ja, és a menzeszem mikor jön vissza kb.? =S

A hasamról teljesen lement a zsír, és szeretném, ha ilyen maradna =)


2010. nov. 21. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
tudom mit érzel.. nekem is totál lement a zsír a hasamról, a combom is vékony lett.. de most őszintén, itt a tél, és nekem a családi béke és az egészségem is fontosabb mint hogy tök feleslegesen kínozzam magam a semmiért (nem szeretik a csontos/izmos lányokat a fiúk úgy tapasztaltam) szóval én már aktív helyreálló kúrán vagyok. meg most télen úgyse látszik annyira, szóval én már sütit meg mindent eszek! javaslom hogy felejtsd el a trend követését, és élj boldogan! élvezd az ételeket!
2010. nov. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

értem=)

csak attól félek kicsit, hogy a jojó-effektus... bár nem tudom, ha sportolok mellette, akkor nem hájba jön, az izom meg rám férne xD főleg a lábamra, az gyenge... =/

na remélem hamarosan jöhet a fánk is (najó, azt inkább ne, mióta egyszer elrontottam a gyomromat, hogy napokig rosszul voltam, azóta nem próbálkozom vele :)

2010. nov. 21. 21:11
 3/12 anonim ***** válasza:
hát szerintem ennyi sport mellett ne félj enni! jót fog tenni :) lehet nem lesz már annyira szálkás az alkatod, de attól még megmaradsz formásnak! :D örülök neki hogy Te neked is sikerül kilábalni ebből (lelkitárs :D) amúgy, én már ettem fánkot is egyet, mert megkívántam, egy kis tejjel leöblítve jó volt :) hehe.. amúgy, azt edd ami jólesik, és amennyi! :) utána úgyis lemozgod, és így mégse koplalsz, talán helyreáll a manzeszed is! további sikeres gyógyulást :)
2010. nov. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészen értem. Most hány kg vagy? A 40 nagyon kevés volt, úgy 50 lehet kb neked az ideális. Addig könnyen lehet, h visszahízol, mert a szervezeted törekszik az ideális állapotra. Ne aggódj, nem leszel hájas, csak ne hagyd abba a sportot!
2010. nov. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Majd ha a szervezetednek sikerül rendbehozni a hibát, amit elkövettél ellene. +10 kilónál reménykedhetsz. Addig imádkozz, hogy ne maradj meddő. És lehet, hogy egy nőgyógyász sem ártana.
2010. nov. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Na igen. Az elmaradt menszesz kicsit nagyobb probléma, mint esetleg 1-2 hurka a hasadon... :-/
2010. nov. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Na figyuzz, a versenysúlyom mindig is 44-46 kg közt stagnált, de a szüleim válása után 2-3hónapon keresztül iszonyú sok csokit ettem. Emiatt mentem fel 49kgra, amit kicsit soknak találtam, am kb. Mindig is ennyit ettem, csak mellette nasiztam gyakran, meg meki is vol havonta 1-2x.
2010. nov. 22. 19:58
 8/12 A kérdező kommentje:

jah, és aki nem került be ebbe az ördögi körbe, nem tudja, mennyire nehéz kikeveredni, lehet osztani az észt, hogy: örülj hogy ha még nem vagy meddő, meg ja egy nőgyógyász sem ártana, illetve az elmaradt menzesz fontosabb,mint egy hurkás has... Hát vitatkozhatnánk (mindkettő fontos)

úgyhogy csak ennyit erről...

amúgy anyukámnak is kimaradt egyszer fél évig a menzesze 17 éves korában, pedig nem volt anorexiás... kitudja, lehet, hogy genetikailag belém van kódolva... vagynemtom

2010. nov. 24. 19:11
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát te tényleg nagyon hülye vagy.
2010. nov. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
elárulnád, hogy mégis miért? ha lennél olyan szíves...
2010. nov. 26. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!