Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak itt, akik 2007 nyara...

Vannak itt, akik 2007 nyara óta próbálkoznak? Hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 24. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ÉN itt vagyok!

2007 júliustól probálkozunk.

Azóta volt 3 vetélésem, számtalan hormonvérvétel, Bromocriptin, Utrogestan, Clostilbegyt.

Kiderült, teherbe esek, csak a baba mindig elmegy (magas prolaktin, alacsony progeszteron miatt)...

Mindig csak az egyiket kezelik.

Egy hónapja volt az utolsó vetélésem, most már nagyon kivagyok.

Sokan imádkoznak a pozítiv tesztért, én már megrémülök szinte, amikor meglátom.

Kicsit pihizek ,nyaralunk, aztán újra indul a probálkozás, de valószínűleg már a Kaálihoz fordulunk, ott naprakészen követik majd a hormonjaimat, és a megfelelő időben a megfelelő gyógyszert fogom kapni.

Kitartást kívánok!

Remélem hamarosan mindenkinek, aki babára vágyik, teljesül a vágya!

2009. máj. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Grófházy ***** válasza:
100%

szintén

2007 július óta

Magas volt a prolaktinom,amit teblettával kezeltek.

Köv hónapban terhes lettem,de elvetéltem.ez volt 2008 októberben.

Azóta semmi.

Most kezdek normálisan működni azóta,talán lesz valami

2009. máj. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem gyógyszeres kezelés még nem volt,csak egy éve hormonszint, uh - minden rendben, és a párommal is minden oké. Most talán kellene mennem meddőségibe, de még reménykedem, hogy összejön spontán...
2009. máj. 25. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!