Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe lehet esni a fogamzásg...

Teherbe lehet esni a fogamzásgátló abbahagyását követő hónapban?

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 23:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, akkor is teherbe lehet esni, ha kimarad egy szem fogamzasgatlo.
2012. jan. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Sőt, ha nem marad ki egy sem akkor is, de az már ritkább
2012. jan. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen! Júniusban hagytam abba a fogamzásgátlót, júliusban már terhes is lettem! Nem így terveztem, de örülök, hogy így alakult!
2012. jan. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, sőt ilyenkor állítólag nagyobb az esélye, mint amúgy.

Én is az abbahagyást követő hónapban lettem terhes.

2012. jan. 13. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9%

és a zabigyerkőcnek is nagyobb az esélye...


kérek mindenkit, hogy húzzátok már le a százalékomat, 7végére ötven% alá akarok menni, és már nem tudok ennél idiótább válaszokat írni.


köszike!

2012. jan. 13. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen!
2012. jan. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, akár a következő hónapban is esélyed lehet, hisz a mai tabletták hormontartalma elég kicsi. De akár tabletta mellett is megfoganhat a baba, ha időközben megbetegszel, gyógyszert szedsz, ami gyengíti a tabi hatását. Ha pedig kimarad 1-2 szem... akkor mégjobban nő az esély. Nem hiába kell viszonylag azonos időben bevenni mindennap a tablettát.
2012. jan. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor lehet csak igazán! Sőt, az ikerterhességek száma is nagyobb utána, a gátlás alól felszabaduló petefészkek tudnak olykor "túlműködni" is.
2012. jan. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Örülnénk ha teherbe estem volna,de egyenlőre jelenleg nem tudom,hogy baba van e vagy nincs:( egyik nap van pár csepp "piros",másnap nincs következő nap megint pár csepp.jelenleg ennyi történt de hányinger az minden nap hol deöt hol egész nap...tesztet még korainak érzem a jövőhéten csinálok..
2012. jan. 13. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!