Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen az ovulációs fájdalom?

Milyen az ovulációs fájdalom?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 09:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
szia!!remélem nem írok hülyeséget!!nekem nagyon szokott fájni,szurkálni a petefészkem meg krémes folyásom van!!
2012. jan. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Szörnyű. Legalábbis nekem az volt. Jobban fájt, mint a mensi, pedig az sem volt leányálom. De másféle a fájdalom, nem tudom leírni milyen. Leginkább olyan kést-beleszúróshoz tudnám hasonlítani.
2012. jan. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg jobban fáj, mint a mensi, legalábbis nekem. Még a végbelem is görcsbe szokott rándulni. Még az a jó, hogy ennyire nagyon csak 3 havonta görcsöl be, nem tudom mi alapján teszi ezt a szervezetem, de tényleg minden 3. alkalommal sokkal rosszabb, mint egy átlag peteérés.
2012. jan. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Nekem mint az 1. és 2. válaszoló keveréke. Szurkál is, meg olyan is mintha kést döfködnének bele, van hogy mozdulni sem tudok, mert minden mozdulatra annyira fáj. Bár nekem a menstruációs fájdalmaim még ennél is sokkal erősebbek. És nekem is krémes folyásom van olyankor.
2012. jan. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok. A hátfájás mennyire gyakori ilyenkor?
2012. jan. 13. 11:12
 6/27 anonim ***** válasza:
Nekem nem szokott a hátam fájni, de ki tudja. Olyat is hallottam már, hogy valakinek ilyenkor iszonyatos hányingere van, rosszul van, fáj a feje stb.
2012. jan. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Olyan menzi szerű fájdalmam van, de a derekam is fáj, középidőben vagyok, a menzeszem a hónap végére várható, de nem várom. :)
2012. jan. 13. 11:32
 8/27 anonim ***** válasza:
akkor lehet ovu!!mért nem ovu tesztelsz ha nem vagy benne biztos!!
2012. jan. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Kisvárosban lakok, itt nem tudok venni, mert nincs a gyógyszertárban. Kedden megyünk be a városba, akkor meg már hiába kezdeném el az ovu tesztelést, elfelejtettem venni. :(

A lányom születése előtt nem volt ilyen "fájdalmam", szóval azért is furcsa.

De azért köszönöm a válaszaitokat.

2012. jan. 13. 12:00
 10/27 anonim ***** válasza:
figyi!!mért nem méred akkor a hődet??abból is meg lehet tudni!!meg nem csak azt!!
2012. jan. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!