Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az abortusz az egyetlen...

Az abortusz az egyetlen terhesség-megszakító módszer? (Ha nem, mik azok? )

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

72 orás tbl, ha idöben vagy, ha nem akkor igen.. MO-n még nem használják az elhajtoi gyogyszert szerencsére.

terhes vagy? mekkora?

2009. máj. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

Add örökbe!

Pl nekünk.

A fél karunkat adnánk egy gyerkőcért, de...

Nem csak mi vagyunk ezzel így, gondold meg... Az abortusz nagyon-nagyon durva: a magzat elevenen széttépését jelenti. Neki is fáj...

2009. máj. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Egyet értek az elôzôvel !!!! Nekem sajnos elment a baba aztàn csinàltak egy kaparàst.. Azota is kivagyok idegileg, nagyon vàrtuk ...
2009. máj. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Még nem tudom, hogy terhes vagyok-e, remélem nem, mert a fiatal korom miatt nem szeretnék még babát.
2009. máj. 25. 19:18
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha mégis az vagy, semmiképpen ne próbáld magadnak elhajtani! Nagyon veszélyes. Fordulj orvoshoz!
2009. máj. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
Szexelni viszont szeretsz védekezés nélkül.... szánalmas!
2009. máj. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Talán nem egyből szánalmasozni kéne, hanem megkérdezni, hogy mi történt. És csak a tudomásodra adnám, h elszakadt a gumi, aamiről aztán tényleg nem tehetünk.
2009. máj. 25. 20:51
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Szia! Te voltál akit az előző kérdésnél is lehurrogtak? Sajnálom, nem így kellett volna reagálniuk, bocsánat a nevükben is. A kérdésedre a válasz igen, Magyarországon az egyetlen terhességmegszakítási lehetőség az abortusz. Még mindig azt javasolom ne stresszelj, tesztelj, ha késik 2-3 napot a vérzésed reggeli első vizeletből egy 10-es érzékenységű pl. Qupido teszttel, utána beszélj a szüleiddel és ne félj minden rendben lesz, biztosan sikerül megoldást találnotok!
2009. máj. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem minősítettelek, (nincs is miért) csak annyit bátorkodtam megjegyezni, hogy az abortusz mellett is van megoldás.

Aki szexuális életet él, annak arra is fel kell készülnie, bármilyen fiatal is, hogy ő lesz az az egy ezrelék.

Helyes döntést kívánok, és, hogy ne legyél várandós most.

2009. máj. 26. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerencsére megjött, de az biztos, hogy tanultam ebből, mert halálra idegeskedtem magam. :)
2009. máj. 26. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!