Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3. napja késik a vérzésem....

3. napja késik a vérzésem. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
tegnap-tehát a 2. napon -csináltam tesztet, de negatív lett. A melleim meg vannak duzzadva, néha fáj a hasam is. Csak azért zavar ez a pár nap is , mert szinte mindig napra pontosan jön, max 1 nap eltéréssel. Pár nap múlva csináljak új tesztet?
2009. máj. 26. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Igen, és mindenképpen reggeli első vizeletből nagy érzékenységű teszttel. Ha mindig pontosan jön és még a melled is érzékeny, akkor lehet hogy tényleg baba.:)

Sok sikert!

2009. máj. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Igen mindenképp csinálj új tesztet. A tesztek sok esetben fals negatív eredményt adnak, főleg ha délután és nem 10-es érzékenységű teszttel csináltad. Az is elképzelhető, hogy az időjárás vagy a stressz játszik a menstruációddal. Mindenképp ismételj tesztet akár holnap vagy holnap után :) Írd meg az eredményt légyszi, nagyon kíváncsi vagyok :) Szurkolok neked :)
2009. máj. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A terhességen kívül számtalan ok befolyásolhatja a vérzést. Pár napos késés még akkor is megeshet néha, ha az embernek szabályos ciklusai vannak. Én a következő teszteléssel sem sietnék. Ha addig nem jön meg, ráér 7-10 napos késés után is bőven.
2009. máj. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, pár nap múlva-ha nem jön meg- csinálok még egyet. Biztos, ami biztos:)
2009. máj. 26. 12:50
 5/6 anonim ***** válasza:

szia! Nekem a nemvárt kimaradása után egy nappal esti (!!!) vizeletből már olyan erős csíkos volt, mint a kontrollcsík.


Mindenképpen próbáld újra. Nagy sokk, költözés, életmódváltás, hirtelen fogyás miatt is késhet

2009. máj. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igazából azért furcsállom, mert bár vizsgaidőszak van, de ez nem szokta különösképpen befolyásolni, meg most az elején vagyok a vizsgáknak, ez a könnyebbje, nem is stresszelek... Amúgy minden a régi, szóval környezeti ok sincs...

Minden esetre pár nap múlva csinálok még egy tesztet. Köszi a választ:)

2009. máj. 26. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!