Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vateras One step 25-ös teszt...

Vateras One step 25-ös teszt lett valakinek időn túl álpozitív?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 11 dpo-n és az előbb csináltam egy tesztet, amin kb. 20 perc elteltével egy nagyon halvány (szellemcsík?) látható. Nem tudom merjek -e reménykedni, vagy ez a fajta teszt már másnak is mutatott álpozitivat.
2012. jan. 15. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem anno ugyanígy volt mint neked ezzel a fajta tesztel, időn túl kijött a második vonal látszódott,de még se vártam babát! De remélem hogy nálad más van másfajta tesztet javasolnék neked, ez nekem se nyerte el tetszésemet!
2012. jan. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert az időn túli pozi teszt, nem értékelhető. A teszttel semmi baj nincs. Időn belül negatívat muttott.Szóval nincs baba, vagy korán teszteltél. Nekem a one step 10-es teszt, a 13. dpomon 2 éve erős pozi lett.
2012. jan. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a one step 10-es teszt,időn belül is mutatott második csíkot de nem lett baba:(
2012. jan. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tegnap is csináltam egyet, ami talán egy leheletnyivel volt vastagabb. Most pedig egy Clear blue tesztet, amin azonnal kijött egy nagyon vékony kék csík, de ez nem széles, viszont halvány és színes. Azóta viszont van egy nagyon enyhe kis vérzésem (darabok nélkül), a hőm minimálisan leesett, de nem ment a cv alá. Szerintetek?

[link]

2012. jan. 17. 15:30
 5/6 anonim ***** válasza:
mi lett veled,lett baba?
2012. márc. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sajnos azóta sincs baba :(

Most meg így jártam:

[link]

Nem értem, miért nem esik le a hőm?

2012. márc. 31. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!