Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS vagyok, talán babát...

PCOS vagyok, talán babát várok, de nem merek tesztet csinálni. Normális vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 éve tudtam meg, hogy PCOS vagyok. Ez eléggé megviselt, bár tudom, nagyon sokan vagyunk ugyanabban a cipőben. Mióta kiderült folyamatosan azon kattog az agyam, lehet-e majd gyerekem, meg ilyesmi… Eleinte nagyon ráfeküdtünk a témára, jártam a dokihoz hónapról hónapra, szedtem a Closty-t, de semmi. Abban az időben sikerült is beállnom a 33 napos ciklusokra. Aztán a sikertelen próbálkozások kicsit megviseltek, és úgy döntöttünk, egy időre leállunk a témával majd lesz valahogy. A Closty után volt egy 50 napos ciklusom, azt követően 40 napokra beállt. Ma az 58 napon vagyok, és félek tesztet csinálni. Mindkét lehetőség megriaszt. Normális dolog ez?
2012. jan. 16. 08:54
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Nagyon jó hírt közöltél velünk!

Itt kezdödnek a dolgok, talán ezután meggyorsul az egész és mihamarabb babátok lesz!

11+6hkm

2012. jan. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nekem januárban derült ki egy uh-on hogy pcos -em van,miután 3 hónap próbálkozás után nem jött össze a baba.Nekem 28 napos pontos ciklusaim vannak nem vagyok elhízva,normális testalkatom van,nincs szőrösödés,csak a ciszták,de abból rengeteg.Elmentem endokrinológushoz akkor csináltatott hormonvizsgálatot, amiben sehol nincs eltérés.Ennek ellenére is felírta rögtön a meforalt,már csak a ciszták miatt,még terhelésesre se küldött.Ezt csak azért írtam le hogy ha csak egyetlenegy tüneted van-mint nálam a ciszták-de minden más rendben, a metre akkor is szükség van mert amíg a ciszták el nem tünnek nagypn pici az esély a terhességre és még ha össze is jön elvetélhetsz könnyen.Szerintem hallgass az előttem szólóra mert jól mondják hogy sajnos kell a met ha babát akarsz.
2012. febr. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!