Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pajzsmirigy túlműködés hatássa...

Pajzsmirigy túlműködés hatással van a teherbeesésre?

Figyelt kérdés
2 hónapja állapították meg a pm. túlmüködésemet, most megyek vissza kontorollra, azóta javult az eredményem, de ugye nyár óta próbálkozunk mégsem estem teherbe, lehetséges, hogy ezért. Volt már valaki hasonló helyzetben, hogyha esetleg helyreáll a hormonszintem, akkor fog e sikerülni a baba?
2012. jan. 16. 13:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Általában a pajzsmirigyesek életük végéig szedik a euthyroxot, vagy a leroxot...:(:(


Nekem átcsapott az alulműködés túlműködésbe. Teljesen le vagyok a jódos dolgokról tiltva, azt mondta a doki, ők sem jódozott sóval főznek, nem szabad ezt sem túlzásba vinni.

Annak a válaszolónak üzenném, hogy akit 3fölötti TSH-val hazaküldtek keressen másik endokrinológus. Nagyon nagyon fontos csajok, hogy addig menjetek amíg nem vagytok biztosak abban hogy igenis, sikerül, és az orvos is meg fog mindent tenni értetek. Sajnos úgy ahogy fennt írtam évek teltek el, és sok-sok pénz folyt ki a kasszából ez miatt. Az endokrinológusom magán, mert nálunk két-három hónap mire bekerülök a várólistáról+nem intéz el két perc alatt hogy magának semmi baja.....


Minden jót nektek!!!!

2012. jan. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Én vagyok a 6-os, magán endokrinológus dokim van, amikor magamtől azt találtam a neten, hogy egy körül jó, akkor tettem itt fel kérdés, most keresek egy másikat, de csak jövő héttől tudnék menni hozzá, így majd akkor telefonálgatok, mert most semmi időm szinte:(, amúgy azt a dokim is mondta, h egy körül jobb lenne, de ez se annyira vészes, és tényleg csak a diétát mondta, és hogy majd márciusban menjek vissza hozzá egy új vérvétellel.... csak az a problma, hogy ahogy én utána néztem, nálam a kezdődő pajzsmirigyalulműködés kb minden tünete jelentkezett, és azok a tünetek miatt mentem dokihoz. Ami rémisztő, hogy így most míg nem jön helyre úgy néz ki sajnos nem lehet babánk, ráadásul állítólag ez diétával nem befolyásolható?!:( Azért köszi, a tanácsot, tudom, hogy másik doki kell, de ez remélem jó tanulság mindenkinek, azért is írok újra!!! Magán dokinál voltak, 2 alkalom összesen 22 ezer ft! És a probléma ugyan úgy fent áll, én ezek után azt javaslom mindenkinek (tudom nem jó bizalmatlannak lenni), akármit mond a doki akihez jártok, akár mennyire is aranyos, menjetek és más véleményét is kérjétek ki, ha olyan a téma aminek nem tudtok csak úgy ti utána járni!

2012. jan. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Pajzsmirigy tulmukodes mellett lettem terhes, az első adandó alkalommal, mikor nem vedekezdtunk. Nekem is nagyon alacsony volt a tsh értek, mint neked. Szerintem nem csak a pm tulm. lehet az ok.
2012. jan. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Na mi lett lányom? Sikerült a baba?
2021. ápr. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!