Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap lesz egy hete, hogy...

Holnap lesz egy hete, hogy kaptam Choragon injekciót! 3-4 napja, hogy nagyon érzékeny a mellbibóm! Mikor érdemes tesztelni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én ma kaptam és a doki azt mondta 14 nap múlva teszteljek ha nem jön meg!Tehát a nemvárt idejét érdemes kivárni az esetleges csalódás elkerülése érdekében!A choragonban levő hcg hormon egyébként már biztosan ki ürült a szervezetedből így fals pozitív tesztet nem eredményezhet!A mellbimbó érzékenysége még kicsit korai lenne mert a szuri beadása után tüszőrepedés 36 óra az-az 1+1/2 nap ami nem egyenlő a megtermékenyülés idejével beágyazódás megtermékenyülés után kb.5.7.-ik nap kezdődik tehát kb.mostanában ér le a pete a méhbe ha sikerült és a terhesség tünetei általában a beágyazódás befelyeztével kezdődnek ami még 3-4 nap!Kívánom,hogy sikerüljön de még várj a tesztel legalább négy napot!+++Tesztet!!!
2009. máj. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyos vagy,hogy drukkolsz én is drukkolok neked nagyon!!
2009. máj. 26. 20:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok!Én is köszönöm!Milyen sokan vagyunk akiknek mindent ki kell bírni,hogy végre érezhessük milyen anyának lenni!Csak pozitívan és kitartás!!!
2009. máj. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!