Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy 11 és fél...

Lehetséges, hogy 11 és fél hetesen már elmúlnak a rosszullétek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 10:01
 1/10 anonim ***** válasza:
persze,nekem nem is voltak rosszullétek!
2009. máj. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Persze! Ekkora már a méhlepény szinte teljesen átveszi a szerepet a sárgatesttől, így a hcg emelkedés sem drasztikus már, sőt, valakinél ekkorra már stagnál! Így rosszullétek sincsenek, megszünnek, enyhülnek, - kinek hogy. :)

Boldog babavárást!

2009. máj. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen épp a tegnap olvastam h a 11.héttől enyhülnek.

Én is már nagyon várom.

Milyen rosszúlléteid voltak?

Nekem is van émelygés,gyengeség,álmosság,és a gyomrommal is valami...

8 hetes

2009. máj. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tom!

Én az első három hónapot végig hánytam,és utána is végig rosszul voltam, ha autóval mentünk mindig hánytam kegyetlen volt!

De ezen kívül más gond nem volt a terhességem alatt!!

Meg is lett az eredménye ,egy szép kisfiam van!!üdv egy 9 hós babuci anyucija

2009. máj. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Émelyegtem,csak ritkán hánytam,nem volt vészes,de asszem megleszünk nélküle :)
2009. máj. 27. 10:20
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 12-14 hetes koromig minden reggel émelyegtem,hánytam,fogytam is 3 kg-ot.Utána pedig,mintha mindent elvágtak volna.Most inkább lelkileg nehéz,mindent sokkal érzékenyebben fogok fel,úgy érzem valami hiányzik,nagyon sok szeretetre vágynék,annyira,amennyit talán meg sem kaphatok.Ez ellen nem tudok it tenni,pedg szeretnék,a párom ezt sajnos nem tudja megérteni,pedig ő is tud gyöngéd lenni.Te ezzel hogy állsz?Nem érzed úgy,hogy eltávolodtok egymástól,az érzelmi megnemértés miatt?

Bocsi,hogy hosszú voltam,és a saját gondolataimmal traktáltalak!Csak a páromon kívül nekem nincs itt más, szüleim tőlem 300 km-re, ő pedig nem tudja átérezni az én gondolataimat...


Boldog babavárást neked,és itt mindenkinek:20 hetes kismama(aki a babájának nagyon örül,de most fáj neki,hogy nem értik meg,nem érzékelik a szeretet-hiányát)

2009. máj. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Sajnálom,hogy ennyire "egyedül" vagy,nem lehet így egyszerű Neked :(

Az én párom szerencsére nagyon türelmes velem,minden tőle telhetőt megtesz azért,hogy a babának is és nekem is a lehető legtöbbet tudja adni,legyen szó akár szeretetről,akár egy hirtelen ötlettől vezérelt gyorséttermi kirándulásról :)

Terts ki,idővel a Te párod is ráérez,hogy mire van szükséged,szükségetek!

Boldog babavárást

2009. máj. 27. 20:05
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A 20 hetes magányos kismama vagyok.Köszönöm a bíztatást,aranyos vagy.Nagyon irigyellek(de csakis pozitív értelemben!),hogy a párod ilyen megértő veled,nem tudom én elérem-e ezt valaha...Néha a legapróbb figyelmesség is olyan jól tud esni,amit eleinte még meg is kaptam tőle,de most legalább annyira,vagy talán még jobban hiányzik.


Boldog babavárást neked is!

2009. jún. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Például,a múltkor kiesett a kezemből a kés,amikor hámoztam a zöldséget,és lehajoltam érte,ő meg ott állt,és csak nézett.Lehet,hogy felfújom a dolgot,de többször is végignézte már,hogy hajlongok vmiért,és ezt most finoman meg is jegyeztem neki,mire ő azt mondta,biztosan direkt "dobtam" le a kést,mert kíváncsi voltam a reakciójára!Pedig,todom,hogy pár hete még minden további megjegyzés nélkül fölvette volna azt a kést,vagy bármit.

Amikor rákérdezek,miért változott meg,azt mondja,hogy ő ugyan nem változott meg,csak feszült,meg hogy hirtelen jöttek a dolgok(babaprogram)-de ezt néhány hete is tudta,akkor miért nem volt ilyen velem?Egyszerűen nem értem néha a viselkedését(a fenti példa csak egy,de sok ilyen "apróság" van,ami régebben nem volt).Mit gondoltok?


20 hetes km

2009. jún. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves 20 hetes kismama!

Megértem a panaszodat.

Néha én is így érzek,de szerencsére vannak jobb napok is.

A párom reggeltől estig dolgozik.

Egyedül rendezem a bevásárlást,kocsi nélkül,főzök,rendezem a nagyobbik gyereket...nem nagyon kapok segítséget.Sokszor kiborulok.

Este ha hazajön a párom,akkor Ő is csak elvár dolgokat(mossam meg a hátát,meg egyéb...)

Én meg arra vágyom h engem kényeztessen most.

Sokszor érzem én is azt amit te.

Mire 20 hetes leszek addigra az én párom sem fogja már bírni szex nélkül.(külömben vajon a párodnak nem az a baja?)Ő akarta a babát?

2009. jún. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!