Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikorra várható, hogy elmúlnak...

Mikorra várható, hogy elmúlnak a mindennapi rosszullétek?

Figyelt kérdés
Október 6-án lépek a 12. hétbe. Előre is köszönöm a válaszokat.
2007. okt. 3. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem már elég jol elmultak (13.hetes kismami) néha még este émelygek ,de most már sokkal jobb mint volt, azt is hallottam hogy valakinek ezek a tunetek eltartanak a terhesség végéig is... persze sok gyumolcsel zoldseggel mindent lehet korrigálni! (esténként egy langyos pohár tejjel)
2007. okt. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 12. hét után mintha elvágták volna bár előtte is csak émelygések voltak. Egyik ismerősöm végighányta az első három hónapot és még mindig nem múltak el a tünetei. Szerintem majd magadon észreveszed ezt előre nem lehet tudni.
2007. okt. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia! Ez egyénenként változó, (vagyis ki mennyire érzékeny:))a szakirodalom úgy irja, hogy a második trimeszter közepétől biztosan "elmúlnak" a kellemetlenségek.
2007. okt. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem fél évig tartott...ja de már nagy a babád :))))
2009. márc. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!