Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elmúlnak-e a rosszullétek...

Elmúlnak-e a rosszullétek autóvezetés közben?

Figyelt kérdés
Pánikbeteg vagyok, tisztában vagyok a bajaimmal és a korlátaimmal, de néhe ezeket a korlátokat szoktam feszegetni, hogy egyre több dolgot tudjak->merjek megtenni. Most volt az első B kat. vezetési órám a rutinpályán. Majdnemm mindent tökéletesen csináltam, de iszonyat rosszul voltam, izzadtam mint a ló, meg szédültem és hányingerem volt. Azt hiszem utazási beteg is vagyok vagy mi a szösz. Járműben szédülök és hányingerem van. Ezt is le lehet-e győzni pusztán akarattal és sok gyakorlással/szoktatással?
2010. júl. 30. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
az orvosod meg volt olyan hülye, hogy megadta az alkalmasságit????????? :-o
2010. júl. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Nem gondolom, hogy alkalmas vagy autóvezetésre, ez nem játék, jön egy pánikroham és csinálsz egy tömegkarambolt????
2010. júl. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A pánikrohamokkal már nincs annyi baj!!!! Szedtem gyógyszet stb...gyakorlatilag nincs már szinte semmi bajom, csak az utazási betegségre gondoltam, ami a pánikbetegségem egy része. Nem is tanultam vezetni még pánikoltam!! már 1éve majdnem teljesen jól vagyok. Bocsi, rosszul fogalmaztam meg a kérdést! Az utazási betegségen van a hangsúly!
2010. júl. 30. 18:36
 4/8 anonim ***** válasza:
20%

Mindazonáltal hogy neked nem kéne jogsi, az utazási betegség mindig jelentkezik, amikor kocsiba ülsz, nemcsak ha vezetsz. Ha csak vezetéskor jött elő, az nem utazási betegség.

Egyébként többféle gyógyszer van valódi utazási betegségre:

- Béres Antifront (erre is jó)

- valami homeopátiás szer

- Dedalon

2010. júl. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
Az utazási betegségnek SEMMI köze a pánikbetegséghez, NEM része. Attól, hogy stresszelsz az utazás meg a vezetés miatt, még nincs utazási betegséged.
2010. júl. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A "komoly" orvosi vizsgálatokon a jogsi előtt, kb max azt veszik észre, ha nem látsz rendesen és ha nem jó a vérnyomásod. Mást semmit sem, ha ügyesen rejted.
2010. júl. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
persze, el fog múlni, ha megtanulsz vezetni!
2010. aug. 1. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%
Attól,hogy valaki pánikbeteg,még nem fog balesetet okozni...még a roham alatt sem..maximum ha tényleg erős a roham,félre kell állni...
2010. aug. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!