Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha lentebb, ment a hőm és...

Ha lentebb, ment a hőm és megjött, de nem úgy, ahogy szokott, attól még lehet valami?

Figyelt kérdés
Ha megjön,akkor mindig gyógyszerrel kezdek,de most semmi nem kellett.Nem szokott előtte lenni folyásom,most viszont kis krémes volt.Tegnap volt a p.é utáni 14.napom.Mindig van előző éjjel jele,ha megjön,de most még az sem volt...
2009. máj. 27. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:

lehet megfáztál, vagy nem voltál közben beteg, esetleg nem kellett más gyógyszert bevenned?

Ha keveset pihensz, idegeskedsz, nem eszel rendesen, sportolsz, szexuélis életet élsz, vagy esetleg a hőmérséklet ávltozás miatt is leőfordulhat.

Rendszeres szokott lenni a vérzésed, szoktál leőtte görcsölni? peteéréskor mindig magasabb a hőd?

Peteérés nem csak félidőben lehet, hanem havonta többször is, és bármikopt, főleg ha az ember szexuális életet él és orgazmusa van, márpedig ha tüszprepedés van, és nem termékenyül meg az a pete, akkor utána rendszerint vérzés kiséri, akkoris ha nem lenne itt a normális menzi ideje, lehet ezért érzed úgy hogy van is vérzésed, de mégsem a megszokott normális.

2009. máj. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen,a p.é. után felment 36,2-ről 36,7-re.Mondjuk nekem egyébként si alacsonyabb az alaphőm.Ha sresszelek,akkor is csak ezért,ami tudom,hogy nem jó.pé után nem volt semmi barnázás vagy ilyesmi
2009. máj. 27. 11:34
 3/4 A kérdező kommentje:
Viszont nem alszom jól.Ez nem tudom,hogy befolyásol-e..
2009. máj. 27. 11:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Sokszor a viatminok is enyhítik a menszit.

Ha megjött és a hőd esett akkor nincs ott baba.

2009. máj. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!