Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jókor voltunk együtt? Ma...

Jókor voltunk együtt? Ma probálkozzunk még?

Figyelt kérdés
Kedden volt nagyon erős ovufájdalmam.Együtt voltunk vasárnap,kedden és szerdán is.Viszont még ma is elég sok folyásom van.Probálkozzunk még ma is?Ez lenne az utolsó nap,hogy együtt lehetnénk mert kedden megyünk a vizsgálatokra és elötte 5napig no szex:(
2009. máj. 28. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát akkor hajrá!!!!

Ártani nem fogtok vele semmiképpen, úgyhogy fix, ami fix még használjátok ki ezt a napot is!

2009. máj. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen,akkor még ma is beleadunk mindent!!!

Ha végre most sikerülne,több mint egy év sikertelenség után és kedden mindnféle vizsgálat lesz(Tapolcán a Reprodukciós Intézetbe)azzal nem ártanának neki,illeteve akkor már látnának v.mit?

2009. máj. 28. 10:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy látnak, de nem biztos. Akkorra talán már elkezd beágyazódni a baba, ha megfogant. Vérből talán ki tudnak mutatni valamit akkor is, ha még nem ágyazódott be, mert a hCG termelés már ekkor beindul a magzatkezdeményben.
2009. máj. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy milyen vizsgálatokat csinálnak ilyenkor, érdemes rákérdezni, hogy mi történik akkor, ha esetleg közben spontán összejön a baba. Sajnos jövő héten kedden még lehet megállapítani a terhességet, nagyon korai lenne.
2009. máj. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok, szóval azt akartam írni, hogy nem nagyon lehet megállapítani szerintem. Az ovuláció után 7-12 nap a beágyazódás, neked épp egy héttel korábban voltak az ovulációs fájdalmaid ( bár azért ez nem mindig megbízható ám. Sokszor több alkalommal is próbálkozik a szervezet, mire megtörténik a tüszőrepedés. LH teszt? )
2009. máj. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha ez első kivizsgálás, akkor gondolom UH lesz, vérvétel, férjednek spermaviszgálat - ezért kell házaséletmentesen mennetek! :)

Ezek nem ártanak a babónak ha megfogant egyik sem.

szerintem nem lesz gond, de azért kérdezd meg az elején, hogy mik lesznek, az a biztos!

2009. máj. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Pár hónapig használtam az LHtesztet,de mondjuk úgy nem jött be,inkább figyelem a testem reakcióit!

Mindenképpen rákédrdezek,hogy milyen vizsgálatok lesznek.

Köszönöm mégegyszer!

2009. máj. 28. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!