Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jó időben voltunk együtt vagy...

Jó időben voltunk együtt vagy próbálkozzunk még?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma vagyok a ciklusom 13. napján és tegnap voltam együtt a férjemmel. Tegnap tojás fehér színű folyásom volt, ma pedig görcsölget enyhén az alhasam, érzékenyek, és viszketnek melleim. Peteérés jelei lehetnek, vagy más oka lehet? Jókor voltunk együtt vagy próbálkozzunk még? Általában 29-30 naposak a ciklusaim. Tapasztalatokat is szívesen fogadok.
2010. máj. 31. 22:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

29-30 napos ciklusokkal leghamarabb a 13. napon, legkésőbb meg a 18. napon lehet tüszőrepedésed. Hogy pontosan mikor, ennek eldöntéséhez Lh tesz és/vagy hőgörbe kellene.


A 18. napig ne hagyjátok abba az akciózást, biztos ami biztos.


Jó babásodást!

2010. máj. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ, és a bíztatást!! :) Próbálkozunk tovább. Remélem sikerülni fog. Aggódom egy kicsit mert hátrahajló méhem van és ez egy kicsit nehezít rajta.
2010. máj. 31. 23:03
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem nehezít semmit. Nekem is hátrahajló van, és 32 éves vagyok, mégis megfogant a kisfiam a harmnadik próbálkozásra. Ha tanácsolhatok valamit, legyél kutyapózban vagy hason akció közben, és maradj is hason utána még vagy fél óráig. Mivel hátrahajló méhnél a méhszáj a hüvely hasfal felőli részén van, hason fekve lentre kerül, és a sperma könnyebben befolyik rajta.
2010. máj. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot kipróbáljuk, és reménykedünk. :) Neked meg gratulálok a fiadhoz!
2010. jún. 1. 00:10
 5/12 A kérdező kommentje:
[link] Sziasztok. Köszönöm szépen a tanácsot. Itt látható az eredménye. :):)
2010. jún. 21. 15:40
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok.Annyira irigykedek.Szeretném én is ezt az érzést megtapasztalni.Boldog babavárást.Régóta próbálkoztok?
2010. jún. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hatalmas Gratula!!!
2010. jún. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Köszönöm szépen lányok. :) Most 4. hónapja, hogy próbálkozunk. Lehet, hogy a tanács megfogadása miatt sikerült a pici. Ti mióta próbálkoztok?
2010. jún. 21. 17:14
 9/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Gratulaaaa!!! :-)))
2010. jún. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyon gratulálok!!!Erre is küldhetnéd a gólyát!!
2010. jún. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!