Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja Január 31. -én...

Ki nem várja Január 31. -én vagy utána?

Figyelt kérdés
Hanyadik dpo napon teszteltek először, vagy megvárjátok az esedékes mensi első napját? És ciklusotok hanyadik napon van ovutok?
2012. jan. 23. 14:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
én 2.-3.-a körül nem várom!Pénteken volt inszeminációm,a 11.ciklusnapon!Nekem 24-26 napos a ciklusom,ovum a 10.11.nap körül szokott lenni!Én nem tesztelek,csak ha esetleg késne a mensim!Annyi "-" tesztet láttam már :-((
2012. jan. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Szorítok neked,remélem mihamarabb babád lesz! Tüneted van?
2012. jan. 23. 15:06
 3/17 anonim ***** válasza:

köszönöm,aranyos vagy :-)

nincs semmi tünetem,de szerintem ilyenkor még korai is lenne nagyon...hisz'még csak most volt 3 napja az inszem!

miért Te érzel már valamit?Mióta próbálkoztok?

én is nagyon szorítok Nektek :-)!!!

2012. jan. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én 30-ára nem várom és csak akkor tesztelek, ha nem jön meg. Múlt hónapban korábban teszteltem 3 nappal, mert nem bírtam várni negatív lett, aztán meg is jött 2 nappal hamarabb, mint vártam, így most várok, bár nehéz.14-15-16-án volt peteérésem, ált.ban 28 naposak a ciklusaim, múlt hónapban 26 napos volt. Nem érzek semmit, nincs semmi tünetem. Neked?
2012. jan. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nekem ciklus 13.nap környékén volt ovum, viszont azóta vmiért mindig fájdogál a hasam tegnap megjön érzés volt, néha belenyilajlik a petefészkembe, mellem reggel fájt, az az igazság,hogy pont a 13.napomon nem védekeztünk sehogysem,pedig szoktunk, én ennek örülök mert egy ideje hajtogatom a férjemnek, hogy kellene egy kistesó fiunk mellé 27hós, a fiunk egyből összejött, remélem a kistesó is :) Nem szeretnék nagy korkülönbséget közöttük, tehát reménykedem. Jövőhét vége felé próbálkozok egy tesztel hátha. :)
2012. jan. 23. 15:58
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem 22-én kellett volna megjönnie de 20-án mintha megjött volna de nem élénk piros hanem csak rózsaszínes volt és másnap elmúlt. Ma csináltam tesztet és negatív:S Már egy éve próbálkozunk és nem akar összejönni:S
2012. jan. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én febr 5-re nem várom. Most van a napokban peteérésem (talán ma). Még nem tudom mikor fogok tesztelni, majd nézem a hőgörbémet is, és a tüneteket is. De szerintem csak febr 5-én tesztelek.
2012. jan. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Elvagyok ma tájolódva, hétfővan, tehát ezen a héten hétvégén tesztelek!! :)
2012. jan. 23. 18:16
 9/17 anonim ***** válasza:

Febr. 1-re nem várom! Persze ha pontos a 28 napos ciklus, mert a legutóbbi annyi volt, viszont előtte rendszertelen volt!

Ha kibírom, akkor előtte nem tesztelek, csak aznap vagy utána!:)

Ovum pontosan nem tudom mikor van, annyira nem vagyunk rákészülve, ez az első próbálkozási hónapunk, reméljük azért sikerült!:)

Drukkolok mindenkinek, majd írjatok, ha van fejlemény!!:)

2012. jan. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
okés, mindenki írja meg, hogy hogy alakultak a dolgok! Drukkolok mindenkinek!
2012. jan. 23. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!