Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az alábbi LH teszt csak...

Az alábbi LH teszt csak tegnap volt pozitív? Ma még kell tesztelni? Mikorra időzítsük az akciót? És mikor tesztelhetek először (akár jósteszttel is)?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 24. 08:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez tegnap volt pozitív. A legjobb ha poztiív és utána köv. negatív napon vagytok együtt. Tegnap nem voltatok együtt? Nekem is úgy sikerült, amikor a pozitív és következő negatív napon volzunk együtt.

A jósteszt sztem nem válik be legtöbbször, fölösleges erre görcsölni. Csak hagy hogy múljanak a napok és terhességi tesztelj, ha kimarad.

2012. jan. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Még ma tesztelj, és ma már akciózzatok is. Általában a peteérés az első negatív napon van.


Jósteszteléssel meg bőven ráérsz 8-10 nap múlva.

2012. jan. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Volt akció tegnap. :) Ma még teszteljek, hogy negatív-e? Vagy már felesleges?

Úgy szeretnénk már ha összejönne. Ez az első hónap hogy így tesztelgetünk, amúgy már 4 hónapja próbálkozunk. Hátha...

2012. jan. 24. 09:39
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hello,

drukkolok hogy sikerüljön a baba projekt :) (átérzem)

nekem is azt tanácsolták anno, hogy nem szabad túlfeszülni, stresszelni, mert az sosem vezet jóra!

Vegyél pár darab tesztet otthonra, és az elmaradt mensi első napjától már tesztelhetsz a Romeddel.

Én ebből kazettásat használtam, de van több fajtája.

Sok sikert! :)

2012. jan. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Drukkolok, de egy tanács: ne használj maria romed tesztet. Itt olvastam negatív véleményeket, és nekem személy szerint 3 alkalommal volt pozitív, baba meg sehol:(

A wondfo bevált, meg a dm.-es one step is.

2012. jan. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi mindent.

A netről vettem egy csomó terhességi és LH tesztet. A terhességi 10-es érzékenységű.

Ha megfoganna a baba akkor honnan kell majd kezdeni a számolást? A + teszt napjától, vagy az azutáni negatív naptól? Az orvosnak is majd kell mondani?

2012. jan. 24. 10:32
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia, az első vagyok!

Én is a netről vettem teszteket,teljesen beváltak, nekem is 10-es érzékenységű volt a hcg teszt. Nekem egy vasárnapi napon volt pozi,aztán hétfőn újra teszteltem, de már negatív volt. Vasárnap és hétfőn is együtt voltunk,de hogy melyikből lettek az ikreim,azt nem tudom:) Mindenesetre én a következő hét péntekén, (akkor kellett vna megjönnie) teszteltem halvány poztit terhességi teszttel. De ugyebár ikreknél magasabb a hcg.

Sztem ha van teszted,simán csinálhatsz ma is egyet,de valszeg az neg. lesz. De ma is legyetek együtt!!!

2012. jan. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Még most is egyforma erős a két csík. Ez volt az utolsó lh tesztem. Nem igazán értem...
2012. jan. 24. 12:04
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Két napig lehet pozitív. Tegnap volt a felfelé ívelő LH hullámod, ma megy lefelé.. Hát én ma is holnap is kedvesen várnám a férjem :)
2012. jan. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Még ma is szexeljetek és esetleg holnap is, ha van kedvetek. Nagyon szép pozitív ez a teszt a képen. Nem baj, hogy a mai is pozitív. Ne aggódj, hogy nincs holnapra, az már úgyis negatív lenne.

Képzeld, nekem erre a hónapra két darab jutott, eddig mindig a 14.napon volt pozitív, megcsináltam a kettőt a 13. és 14. napon, erre mindkettő negatív lett, de erősödött, szerintem a 15.napra lett volna pozi, ha lett volna még egy. Tiszta bosszantó helyzet :S

Visszatérve rád, szerintem ne jóstesztelj majd, mert sokszor téved, szerintem az ovu utáni 13.naptól valamikor majd csinálj terhestesztet. Tehát mondjuk a mai naptól számolva 13 nap múlva. Drukk.

2012. jan. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!