Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nehéz kivárni a nem vártat,...

Nehéz kivárni a nem vártat, így ma (a 12. napon) teszteltem egyet. Negatív lett! Kezdjem feladni? Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet csak alacsony a HCG szinted! Várj vele még 2-3 napot! Sok sikert!
2012. jan. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mihez képest 12. nap?
2012. jan. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a peteérést követő 12. napra gondolt, legalábbis én arra alapoztam a válaszom!
2012. jan. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen várok még pár napot, hisz reménykedem! A teszt, amit csináltam elvileg már 3 nappal a nem várt előtt mutathatja.

A 12. nap ovuláció+együttléttől számított.

2012. jan. 14. 23:24
 5/7 anonim ***** válasza:

nehéz kivárni, de várd ki!!!Ha nem jön meg, az már lehet jele annak, hogy sikerült, teljesen felesleges rástresszelni és ezerrel tesztelgetni.

Lehet, hogy csak akkor tesztelsz majd pozitívat, ha pár napja már meg kellett volna jönnie, de akkor is csak halványat...ugye ilyenek is vannak.VÁRJ!!!ne stresszelj!

2012. jan. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
en is szoritok hogy pozitiv legyen nektek, mi is erre varunk, en meg varok par napot es remenykedem hogy nem jon meg aztan csinaltatok tesztet
2012. jan. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért NEM kell tesztelgetni a kimaradt előtt! Persze hogy ráírják, de minden marketing-fogásnak nem kell bedőlni!!!
2012. jan. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!