Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petefészek gyulladással esett...

Petefészek gyulladással esett már valaki teherbe?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban kezdtem el ovu tesztet használni, szépen ki is mutatta a peteérést, elvileg jókor voltunk együtt a párommal, viszont utána kiderült, hogy petefészek gyulladásom van. Esett már valaki így teherbe?

2012. jan. 24. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen tüneteid voltak gyulladáskor?
2012. jan. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az alhasam folyamatosan tompán nyomott, főleg a bal oldalon, néha középen. Elmentem dokihoz és ő mondta, hogy egy kicsit be van gyulladva a bal petefészkem, adott antibiotikumot is. ez pont a peteérésem környékén volt, két nappal utána. Elviekben összejöhetett a baba így? Nem hiszek benne, de hátha jártatok már így.
2012. jan. 24. 18:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát az a peteérést effektíve nem gátolja, de szerintem esélyesebb a következő hónap! :) Sok sikert hozzá, és gyógyulj meg! :)
2012. jan. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Szerintem is a következő hónap lesz a nyerő:)
2012. jan. 25. 16:59
 5/8 anonim válasza:
Az én történetem a következő: fogamzásgátlót szedtem, ciklus elején voltam dokinál, aki megállapította, hogy be van gyulladva a petefészkem és a petevezetékem( mutatta is az ultrahangon, hogy látszik a petevezetékem, mert folyadékkal van tele. Normális esetben nem látszódhatna a vezeték, de ha gyulladás áll fennt akkor megtelik folyadékkal). Felírt antibiotikumot
2012. jan. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Utolsó vagyok, bocsi lemaradt a lényeg:)

Szóval szedtem az antibiotikumot, ami "hatástalanította" a fogamzásgátlót, és aztán... Nem jött meg...

Semmi sem lehetetlen, pedig nálam aztán minden összejött!

Drukkolok Neked!

2012. jan. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Remélem hamarosan összejön nekünk is!
2012. jan. 27. 16:04
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Vasárnap nagyon erős pozitívat teszteltem és hétfőn is reggeli első vizeletből. Pénteken megyek nőgyógyászhoz, remélem ő is a jó hírt közli velem. Kicsit aggódom, hogy ez a gyulladás mennyire befolyásolta a teherbeesést, de az is felmerült bennem, hogy már terhes voltam, amikor a gyulladásra gyanakodott a doki. Szóval most várom a pénteket, hogy végre biztosra menjünk. Csak azért írtam le, hogy ezek szerint gyulladás mellett is teherbe lehet esni. Vagy a teherbeeséstől gyulladt be a petefészkem? Nem tudom, pénteken kiderül minden.Már nagyon szeretnénk babát és remélem minden rendben lesz.
2012. febr. 14. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!