Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Has puffadt, méhszáj alig...

Has puffadt, méhszáj alig elérhető. Olyan mint az orrom hegye. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A ciklusom 20.napján vagyok.
2009. máj. 29. 10:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
29%
Megmondanád minek fogdosod a méhszájadat?Ha gyereket szeretnétek akkor szeretkezzetek és ne azon agyalj,hogy milyen a méhszájad.Lassan nem lesz szükség nőgyógyászra mert egyesek megoldják maguknak a vizsgálatot.Azért nem jön össze a gyerek sokuknak mert ilyen hülyeségeket figyelnek magukon.
2009. máj. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%
Neharagudj, Kedves Előttem Szóló, de ilyen véleményekre itt nincs szükségünk. Ha le akarod szólni a Másikat, aki azért kérdez, mert szeretne kicsit okulni Mások dolgából, akkor inkább menj máshova. Ne osztogasd itt az észt, mert olyan hülye vagy, hogy az már fáj. Nem azt írta, hogy fogdossa, Te Barom, csak megvizsgálta Magát. Idióta!!!!!!!!!!!
2009. máj. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Az elsőnek!Légyszives a kérdésre vélaszolj ha hozzáakarsz szólni...Nekem nőgyógyász mondta,hogy otthon,magamnak is megvizsgálhatom.Nem árt ha ismerjük a testünket..bár az ilyen nagymama szintüeknek miért is magyarázom...A 2.válaszolónak köszönöm,hogy megvédett,én sem értem miért baj ez.Hiszen annyira vágyom egy babára hogy nagyon türelmetlen vagyok.Ez van.
2009. máj. 29. 11:25
 4/19 anonim ***** válasza:
75%

szia sztem is tök normális ha megvizsgálod magad.. én is igy csinálom és érdekel is a válasz mert én a 22. napon vagyok és ugyanilyet érzek söt már3 napja megjön érzésem van.. én is régota vágyopm rá.

32

2009. máj. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Próbáltam utánanyomozni itt is, az interneten is, hogy ez mit jelenthet, de megoszlanak a vélemények, így én is okulnék, pedig már anyuka vagyok 8 éve.

Most szintén ezek a tüneteim, mint neked, de én már a 25. napon tartok. Haspuffadás, porcos érzetű méhszáj, hogy alig elérhető azt nem tudom, esténként hajnalba ki kell mennem pisilni viszont száraz hüvely.

Ha van még hasonló tüneted, írd meg légyszi.

Van-e hőgörbéd?


Amit egyenként találtam infót innen-onnan, hogy a puffadás és az esti (vagy gyakori, esetleg inger) pisilést a "hirtelen" termelődő progeszteron okozza. Ha zárt a méhszáj és fel van húzódva, mintha jobb vélemény szerint jellemző lenne a terhességre, hiszen "védelmi" állapotba kerül. Ugyanakkor az 5-6 hetes nőgyógy. kezes hüvelyi vizsgálattal mintha pont azt nézné, hogy puha-e és duzzadt a környezet... Tehát itt elveszítettem a fonalat az önokításban.

Mell feszülés, érzékenység, teltségérzésed van?

Nekem (sajnos) nincs...

2009. máj. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Leírom a saját tapasztalatom. A peteérésem a 18. ciklusnapomon volt, 28 napos ciklus mellett. A méhszájam a peteérés utáni kb 3. nap emelkedett nagyon magasra és keményedett meg. A 27. napon megijedtem, mert középig visszasüllyedt a méhszájam, biztos voltam benne, hogy megjön, viszont nem puhult fel mint mensi előtt szokott. A 28. napon visszaemelkedett és úgy maradt. Még 3 napig néztem, akkor teszteltem pozitívat, azóta nem néztem, most már a dokié a pálya! :)

Nekem is doki ajánlotta, hogy nézzem a méhszájam és amint elkezdtem vizsgálni mert elmagyarázta mit hogyan kell és mi mit jelent, az első hónapban összejött!

neked is sok sikert!

Egy boldog 13 hetes km

2009. máj. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező vagy válaszadó, ha felpuhul a méhszáj, akkor a porcos érzéshez viszonyítva mennyire puha, mihez hasonlít?
2009. máj. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Most pontozzatok le, de én sem tartom jónak, hogy vizsgáljátok magatok. Ez az orvos dolga és nem hiszem el, hogy nem lehet 1 hetet várni és tesztelni. Ja és mi kb 2 éve szeretnénk babát, de eszembe nem jutna, hogy vizsgáljam magam. Mi értelme lenne?? Úgyis kiderül pár nap múlva.
2009. máj. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Előtted levő vagyok! Én sajnos rá vagyok kényszerítve, hogy napi 2x felnyomogassam az Utrogestan hüvelykapszulát, ami egy borsó szemnél is kicsivel kisebb. 34 évesen éreztem meg először, hogy milyen lehet a méhszáj, a fene se tudta. 8 éve anyuka vagyok, így már azért megéltem egy-két dolgot. Eddig ritka dolog volt, hogy bármit is a hüvelyembe nyomogassak, de eddig eszembe sem jutott, hogy beljebb kellene matatnom. Most viszont igyekszem jó helyre helyezni ezt az apró gyógyszert a hatásosság kedvéért. Tartottam tőle, és tartok is, de igyekszem a higiéniára figyelni! Igazad van, de nyilván mindenki elkeseredésében vizsgálódik. Ami az orvosokat illeti, hát elkezeltek néhányszor, félrediagnosztizáltak, sorolhatnám. Mindenki döntse el maga, hogy mit kezd a testével. Lehet vigyázni, óvatosan vizsgálódni, a következményekkel saját magunk számolunk...
2009. máj. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést, hogy nem a kérdésre válaszolok, inkább egy előttem szóló válaszára reagálnék. Intim együttlétnél szerintem a párunk is hamarabb érzékeli akár kézzel, hogy milyen lehet odabent, talán nem megvető, ha némelyikünk így is szeretgetjük egymást.

A vizsgálódás sem rosszabb, ha nem is minden napos.

2009. máj. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!